Dcera štěstěny

Dcera štěstěny - Isabel Allende | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Isabel Allende
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Dcera štěstěny.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dcera štěstěny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Isabel Allende. Číst Dcera štěstěny Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dcera štěstěny je napínavým příběhem z doby poznamenané násilím a chamtivostí, v níž se jeho hlavní hrdinové se snaží nalézt lásku, přátelství, soucit a skutečné hodnoty života. Děj románu se odehrává v době zlaté horečky v Kalifornii. Eliza Sommers, mladá chilská dívka, žije ve Valparaísu, když je roku 1849 v Kalifornii objeveno zlato. Její milenec, Joaquín Andieta, odjíždí na sever, aby zbohatl, a Eliza se rozhodne odjet za ním. Cestuje ukrytá v podpalubí jedné plachetnice a v Kalifornii, zemi plné zlatokopů a prostitutek, pátrá po svém milém a vyzrává v neobyčejnou ženu. Oporu a lásku nakonec nalézá u muže jménem Tao Chi´en, čínského lékaře.


...Dcera štěstěny Přidat komentář. mol378 ... Petr Spálený - Až mě andělé - YouTube ... . 19.09.2019. Spolu se Sépiovým portrétem a Domem duchů tvoří volnou trilogii plnou fantazie, exotických prostředí a občas hodně kuriózních postav. ... Kniha Dcery Štěstěny Přidat komentář. Květinka008. 1 22. ledna. Romány - rodinné ságy si čas od času přečtu moc ráda, americké prostředí je také párkrát za rok "osvěžující". ... Měl-li bych jednotlivé knihy ohodnot ... Dcera štěstěny - Isabel Allende | KOSMAS.cz - vaše ... ... . ... Měl-li bych jednotlivé knihy ohodnotit, pak Dcera štěstěny je velký nádech, v Sépiovém portrétu trochu polevila, aby pak v závěru podala heroický výkon románem Dům duchů. Docela rád bych viděl originál, protože v textu je dost podstatná chyba, a tak by mě zajímalo, jestli ji udělala Isabel, anebo je to chyba v překladu ... ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY