Všechno má své místo: Dar kontemplativní modlitby

Všechno má své místo: Dar kontemplativní modlitby - Richard Rohr | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Richard Rohr
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Všechno má své místo: Dar kontemplativní modlitby.pdf


Chcete si knihu přečíst?Všechno má své místo: Dar kontemplativní modlitby ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Richard Rohr. Číst Všechno má své místo: Dar kontemplativní modlitby Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha o mužské spiritualitě a iniciaci. Americký kněz, františkán německého původu, Richard Rohr (1945) je jedním z nejznámějších představitelů duchovní obnovy v USA. Je zakladatelem komunity Nový Jeruzalém a vedoucím Centra pro akci a kontemplaci v Albuquerque v Novém Mexiku. Je autorem řady knih o mužské spiritualitě, iniciaci a kontemplativní modlitbě. V českém překladu vyšla kniha Cesta divokého muže, (nakladatelství Cesta, 2002). V knize nazvané Všechno má své místo nám autor, s hlubokou znalostí křesťanské spirituality i mystiky východních náboženství, otevírá cestu kontemplativní modlitby, která nás může vést k poznání vlastního nitra.


...o má své místo: Dar kontemplativní modlitby Richard Rohr Nakladatel: Vyšehrad 2003 Všechno má své místo dar kontemplativní modlitby ... Všechno má své místo - Knihkupectví Ládví ... ... Cesta modlitby a lásky a cesta utrpení jsou zřejmě těmi dvěma velkými Cestami osobní proměny. Utrpení přitahuje, jak se zdá, naši pozornost, láska a modlitba pak zřejmě přitahují naše srdce a naši touhu. Je autorem řady knih o mužské spiritualitě, iniciaci a kontemplativní modlitbě. V českém překladu vyšla kniha Cesta divokého muže, (nakladatelství Cesta, 2002). V knize nazvané Všechno má své místo nám autor ... Všechno má své místo - Richard Rohr | Databáze knih ... . V českém překladu vyšla kniha Cesta divokého muže, (nakladatelství Cesta, 2002). V knize nazvané Všechno má své místo nám autor, s hlubokou znalostí křesťanské spirituality i mystiky východních náboženství, o...SOUVISEJÍCÍ KNIHY