Láska a sir Lancelot

Láska a sir Lancelot - Richard Gordon | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Richard Gordon
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Láska a sir Lancelot.pdf


Chcete si knihu přečíst?Láska a sir Lancelot ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Richard Gordon. Číst Láska a sir Lancelot Online je nyní tak snadné!

POPIS


Blíží se Vánoce. Vážený rektor koleje sir Lancelot Spratt touží ze všeho nejvíc po klidu, ovšem klid je to jediné, čeho se v Nemocnici svatého Swithina nedostává. Mladí adepti medicíny možná nerozeznají játra od mozku, ale na koleji se pohybují až příliš sebevědomě. Jakmile se ozvou Lancelotovy kroky na chodbě, jejich dívky nalézají útočiště ve skříních. Pokud jsou dopadeny, hájí se tvrzením, že hledaly ambulanci, neb se o ně pokoušely mdloby. Jako by toho nebylo dost, odněkud z Čech přijede podezřelý vědec, kterého ani náhodou nezajímají zásluhy sira Lancelota, ale prapodivný výzkum kolegy, o jehož významu sir Lancelot silně pochybuje. A navíc lady Sprattová se proti jeho vůli na poslední chvíli rozhodne, že se zapojí do šílené akce „Dítě pod stromeček“. Pozve ke svátečnímu stolu jedno slušné děvčátko z chudé rodiny. Pověst této rodiny je však mírně řečeno pochybná, což ovšem sir Lancelot ani jeho ctnostná žena dosud netuší... Další z čtenářsky oblíbených příběhů sira Lancelota pochází z pera Richarda Gordona, jednoho z největších klasiků anglické humoristické literatury 20. století.


...ot du Lac (meaning Lancelot of the Lake, Welsh: Lawnslot y Llyn), also written as Launcelot and other spellings, is one of the Knights of the Round Table in the Arthurian legend ... The Adventures of Sir Lancelot - Wikipedia ... .He typically features as King Arthur's greatest companion, the lord of Joyous Gard and the greatest swordsman and jouster of the age - until his adulterous affair with Queen Guinevere is discovered, causing a ... Lancelot, one of the greatest knights in Arthurian romance; he was the lover of Arthur's queen, Guinevere, and was the father of the pure knight Sir Galahad. Lancelot's name first appeared as one of Arthur's knights in Chrétien de Troyes's 12th-century romance of Erec, and the same author later Sir Lancelot first appears in Arthur ... Is Lancelot the Brave gay? | Yahoo Answers ... . Lancelot's name first appeared as one of Arthur's knights in Chrétien de Troyes's 12th-century romance of Erec, and the same author later Sir Lancelot first appears in Arthurian legend in 'Le Chevalier de la Charrette', one of a set of five Arthurian romances written by the French poet Chrétien de Troyes (completed by Godefroy de L...SOUVISEJÍCÍ KNIHY