Adresát neznámý

Adresát neznámý - Taylor Kressmann | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Taylor Kressmann
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Adresát neznámý.pdf


Chcete si knihu přečíst?Adresát neznámý ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Taylor Kressmann. Číst Adresát neznámý Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nové zpracování klasiky americké literatury citlivě doplněnédílem fotografa Tomáše Rasla, v krásném grafickém provedení. Strhující příběh o síle slova a proměně osobnosti pod tlakem ideologie přečtete za hodinu, ale bude ve vás doznívat ještě dlouho poté. Dílo, které ani téměř po 80 letech od svého prvního vydání neztrácí na síle. Novela v dopisech mezi americkým obchodníkem s uměním a jeho někdejším společníkem, který se z USA vrací do meziválečného Německa, není jen připomínkou zločinů páchaných ve jménu nacistické ideologie, ale také stále aktuálním varováním před rasismem, nacionalismem a nesnášenlivostí obecně. „Nejúčinnější svědectví o nacismu, jaké se kdy v beletrii objevilo.“ The New York Times Book Review Kniha, která zaujme napříč všemi generacemi.


... SLOVO Taylor, Kressmann Adresát neznámý DETEKTIVKA Devilj ... adresát - Wikislovník ... . Loading... Unsubscribe from Devilj? Cancel Unsubscribe. Working... Subscribe Subscribed Unsubscribe 257. ... Americký přítel se rozhodne pro rafinovanou pomstu a začne posílat svému společníkovi do nacistického Německa nejen bankovní zprávy, ale velice přátelské osobní dopisy pod svým pravým jménem až do chvíle, kdy dostane svůj dopis zpět s nálepkou "adresát neznámý". Život. Narodila se v Portlandu, Oregon, v roce 1903.V roce ... Fikce doručení adresát neznámý — fikce doručení znamená ... ... . Život. Narodila se v Portlandu, Oregon, v roce 1903.V roce 1924 absolvovala Univerzitu v Oregonu.Přestěhovala se do San Francisca a pracovala jako reklamní textařka. V roce 1928 si vzala za manžela Elliotta Taylora, majitele reklamní age...SOUVISEJÍCÍ KNIHY