Rozhledny Čech, Moravy a Slezska

Rozhledny Čech, Moravy a Slezska - Jan Nouza | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Nouza
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Rozhledny Čech, Moravy a Slezska.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rozhledny Čech, Moravy a Slezska ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Nouza. Číst Rozhledny Čech, Moravy a Slezska Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jedna z nejúspěšnějších publikací českého knižního trhu se v roce 2000 dočkala třetího dotisku. Autor, který v ní shrnul výsledky více než dvacetiletého bádání, za ni získal cenu E. E. Kische. Encyklopedickým způsobem je zachycena historie, vývoj i současnost prakticky všech vyhlídkových věží v republice. Čtivě napsaná a bohatě ilustrovaná kniha určitě potěší jak odborníky, tak turisty a přátele vlastivědné literatury. Podrobné německé a anglické resumé z ní činí rovněž dárek vhodný pro prezentaci v cizině.


...nikla na základě pomocí sloučení katastrů náležející k jednolivým zemím v době vzniku ČSR ... Německá okupace Čech, Moravy a Slezska - Wikipedie ... . Nezahrnuje tedy drobné úpravy hranic katastrů po roce 1948. Rozhledny Čech, Moravy a Slezska Autor: Nouza, Jan Nakladatel: Knihy 555 EAN: 9788090259041 ISBN: 80-902590-4-9 Popis: 1× kniha, vázaná, 162 stran, česky Rozměry: 20 × 29 cm Rok vydání: Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska, Prague, Czech Republic. 1,684 likes · 4 talking about this · 4 were here. Sdružení právnických osob. 9. května 1945, p ... Rozhledny Čech Moravy a Slezska - Heureka.cz ... . 1,684 likes · 4 talking about this · 4 were here. Sdružení právnických osob. 9. května 1945, před pětasedmdesáti roky, skončila v Evropě druhá světová válka. Skončila tam, kde fakticky - obsazením Čech a Moravy Hitlerem - začala. Němci sice podepsali kapitulaci o den dříve, v Praze se však stále bojovalo. Teprve příjezd Rudé armády....SOUVISEJÍCÍ KNIHY