Dvojčata

Dvojčata - Carol Cooperová, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Carol Cooperová,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dvojčata.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dvojčata ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Carol Cooperová,. Číst Dvojčata Online je nyní tak snadné!

POPIS


Praktický a povzbudivý průvodce těhotenstvím, porodem dvojčat a jejich prvním rokem života. Maminko, čekáte dvojčátka! Možná že po této větě zažijete šok, ale zároveň získáte vstupenku do nejlepšího klubu – do klubu maminek čekajících víc drobečků najednou. Knížka se určitě stane v průběhu těhotenství a prvního roku života miminek konejšivým objetím, upřímným stisknutím ruky a spolehlivým rádcem. Informace, rady a tipy vám poskytnou znalosti, odpovědi, vodítka a nápady, které vám a celé nové rodině do začátku dodají nezbytnou sebedůvěru.


...á sú dvaja jedinci, ktorí sa rozvíjajú v rámci jedného tehotenstva matky ... Dvojčata - Posts | Facebook ... ... Rychly Prachy 124 dil Naivni Dvojcata 27 02 2020 CZ 1080p ... ... á sú dvaja jedinci, ktorí sa rozvíjajú v rámci jedného tehotenstva matky. Počet pôrodov dvojčiat narástol za posledné roky v dôsledku rozvoja metód asistovanej reprodukcie. V Európe pripadá 9-16 pôrodov dvojčiat na 1000 pôrodov. Dvojčatá znamenajú v očiach množstva ľudí dvojnásobné šťastie. Keďže vám pri dvojčatách a viactorčatách ani zďaleka nehrozí, že dieťa zdedí kopu vecičiek po staršom súrodencovi, vyberie si to daň aj v podobe zvýšených nárokov na...SOUVISEJÍCÍ KNIHY