Tantrické zasvěcení: Iniciace ženy na cestě extáze

Tantrické zasvěcení: Iniciace ženy na cestě extáze - Valerie Brooksová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Valerie Brooksová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tantrické zasvěcení: Iniciace ženy na cestě extáze.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tantrické zasvěcení: Iniciace ženy na cestě extáze ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Valerie Brooksová. Číst Tantrické zasvěcení: Iniciace ženy na cestě extáze Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vkusně napsaná intimní autobiografie popisuje zmatky mladé Američanky, na jejíž otázky neumí uspokojivě odpovědět společnost ani náboženství. V touze po autentické duchovní zkušeností volí cestu tantry, původně indické sexuální jógy. Její tělo i duše se postupně probouzejí do extatických úrovní orgasmické rozkoše, která jí umožňuje prožívat hluboké stavy jednoty s Bohem, láskyplné vztahy s lidmi i dokonalé tělesné zdraví. Knížka popisuje úvodní iniciace, jednoduchá meditační cvičení i skupinové rituály. Nabízí rovněž cenné psychologické vhledy do partnerských vztahů a odhaluje nejen duchovní prospěšnost tantry, ale i selhání, problémy a pokušení čekající na této extatické cestě "sladké jógy lásky". Valerie Brooksová, iniciovaná do tajné techniky posvátného dechu kobry, dosáhla prvního probuzení hadí síly ve věku třiadvaceti let. Studovala tantrickou krija jógu po více než deset let u oficiálních učitelů jihoindické Kriya Jjoti Tantric Society (řádu Sarasvátí). Žije v Los Angeles. Její Tantrické zasvěcení je považováno za dosud nejotevřenější portrét tantry v západní literatuře.


...a tantrickou krija jógu po více než deset let u oficiálních učitelů jihoindické Kriya Jjoti Tantric Society (řádu Sarasvátí) ... Kniha Tantrické zasvěcení - iniciace ženy na cestě extáze ... ... . Žije v Los Angeles. Její Tantrické zasvěcení je považováno za dosud nejotevřenější portrét tantry v západní literatuře. (iniciace ženy na cestě extáze) zasvěcení Edice Anima Iniciace ženy na cestě extáze Valerie Brooksová DharmaGaia Brooksová zasvěcení Tantrické zasvěcení DharmaGaia Vkusně napsaná intimní autobiografie popisuje zmatky mladé Američanky, na jejíž otázky neumí uspokojivě odpovědět společnost ani náboženství. V touze po autentické duchovní zkušenosti ... Knihy » Tantrické zasvěcení » AKCIA - Argo (1) » AKCIA - Špeciálna zľava (44 ... Valerie brooksova tantricke zasveceni iniciace zeny na ... ... . V touze po autentické duchovní zkušenosti ... Knihy » Tantrické zasvěcení » AKCIA - Argo (1) » AKCIA - Špeciálna zľava (44) » AKCIA od 0,10 EUR (157) » Akupu...SOUVISEJÍCÍ KNIHY