Indiáni stříbrné Luny: Za záhadami zmizelých indiánských říší

Indiáni stříbrné Luny: Za záhadami zmizelých indiánských říší - Miloslav Stingl | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Miloslav Stingl
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Indiáni stříbrné Luny: Za záhadami zmizelých indiánských říší.pdf


Chcete si knihu přečíst?Indiáni stříbrné Luny: Za záhadami zmizelých indiánských říší ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miloslav Stingl. Číst Indiáni stříbrné Luny: Za záhadami zmizelých indiánských říší Online je nyní tak snadné!

POPIS


Slavný český cestovatel, badatel a spisovatel, dr. Miloslav Stingl, se životem jihoamerických indiánů zabývá celý svůj život. Poutavé vyprávění o historii prastarých indiánských národů, které budovaly své říše na území dnešních států Peru, Bolívie, Argentiny, Chile, Kolumbie a Ekvádoru, a které uctívaly stříbrnou Lunu jako bohyni, je strhujícím čtením o šikovnosti lidských rukou, o pradávné kultuře, řemeslnické zručnosti a náboženství, ale je to také obraz nádherné krajiny, skvostných architektonických děl a svět okouzlujících pohádek, pověstí, mýtů a náboženských obřadů.


... stříbrné Luny: Za záhadami zmizelých indiánských říší Miloslav Stingl Nakladatel: Knižní klub 2003 Kniha: Indiáni stříbrné Luny Za záhadami zmizelých indiánských říší - Miloslav Stingl Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Kniha: Smrt v ráji - Stingl | Antikvariát Knihobot ... . O čem je kniha Indiáni stříbrné Luny? Podnázev: za záhadami zmizelých indiánských říší Slavný český cestovatel, badatel a spisovatel, dr. Miloslav Stingl, se životem jihoamerických indiánů zabývá celý svůj život. Poutavé vyprávění o historii prastarých indiánských národů, které budovaly své říše na ... Indiáni stříbrné Luny za záhadami zmizelých indiánských říší Miloslav Sting ... Indiáni stříbrné Luny za záhadami zmizelých indiánských říší ... . Miloslav Stingl, se životem jihoamerických indiánů zabývá celý svůj život. Poutavé vyprávění o historii prastarých indiánských národů, které budovaly své říše na ... Indiáni stříbrné Luny za záhadami zmizelých indiánských říší Miloslav Stingl....SOUVISEJÍCÍ KNIHY