Patriarchátu dávno zašlá sláva

Patriarchátu dávno zašlá sláva - Pavel Brycz | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Pavel Brycz
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Patriarchátu dávno zašlá sláva.pdf


Chcete si knihu přečíst?Patriarchátu dávno zašlá sláva ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Brycz. Číst Patriarchátu dávno zašlá sláva Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jsou muži stejně ohrožený živočišný druh jako panda velká? A jakých změn doznala mužská duše za uplynulé století? Takové otázky klade groteskní sága ukrajinské rodiny Berezinků, jež opouští zbídačený domov i staré jistoty pravoslaví a vydává se vstříc iluzím i kruté pravdě o životě v západní civilizaci. Pohybujeme se v prostoru a čase s jurodivým patriarchou Jefimem, jeho syny, vnuky a pravnuky a prožíváme znovu a znovu potkávání a míjení lidských osudů, tragikomických figurek i zběsilých nočních můr. Za tuto knihu získal Pavel Brycz v roce 2004 Státní cenu za literaturu.


...chátu dávno zašlá sláva je román spisovatele Pavla Brycze z roku 2003 ... Patriarchátu dávno zašlá sláva - Pavel Brycz | Knihy.ABZ.cz ... .. Děj Kniha Patriarchátu dávno zašlá sláva Přidat komentář. jindra3953. 04.10.2018. Ke knize jsem se dostala v rámci čtenářské výzvy (kniha autora, který žil ve vašem kraji) a nelituji. ... Patriarchátu dávno zašlá sláva Autor: Brycz, Pavel Nakladatel: Host Hněvín EAN: 9788072941063 ISBN: 80-7294-106-2 Popis: 1× kniha, vázaná, 312 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2003 (1. vydání) Patriarchátu dávno zašlá sláva. Pavel Brycz. 0.0 z 5 hvěz ... Pavel Brycz - Patriarchátu dávno zašlá sláva | Čtenářský ... ... . vydání) Patriarchátu dávno zašlá sláva. Pavel Brycz. 0.0 z 5 hvězdiček. 239 K ... Český-jazyk.cz - ČTENÁŘSKÝ DENÍK » rozbor díla: Patriarchátu dávno zašlá sláva (Pavel Brycz) - Do děje jsme vtaženi scénou z Ukrajiny v době první světové vál...SOUVISEJÍCÍ KNIHY