Nekroskop VII: Poslední hrad: Druhá kniha z trilogie Svět Vampýrů

Nekroskop VII: Poslední hrad: Druhá kniha z trilogie Svět Vampýrů - Brian Lumley | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Brian Lumley
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nekroskop VII: Poslední hrad: Druhá kniha z trilogie Svět Vampýrů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nekroskop VII: Poslední hrad: Druhá kniha z trilogie Svět Vampýrů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Brian Lumley. Číst Nekroskop VII: Poslední hrad: Druhá kniha z trilogie Svět Vampýrů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Druhá kniha z trilogie Svět Vampýrů. Nathan je nový nekroskop. Ale nemrtví ve Světě Vampýrů s ním nechtějí mluvit. Ve světě lidí za Branou do pekla na něj číhají ještě větší hrůzy, než od Vampýrů na Hvězdné straně. A přitom je to Nathanovým osudem: vydat se do světa jeho otce, na Zemi, hledat zdroj úžasného nadání Harryho Keogha a vrátit se s ním na Sluneční stranu porazit upíry a zničit Poslední hrad! Nathan není sám; Ben Trask a ESPeři z pobočky E se s ním spřátelí stejně, jako s jeho otcem před dvaceti lety. A i přes své metafyzické schopnosti není jisté, zda obstojí v boji proti přirozeným i nepřirozeným silám na Hvězdné straně. Protože tam se mezitím zrodil nový Vampýr, vládce Nestor, Mučitel mrtvých....Nathanův bratr!


... kniha z trilogie Svět Vampýrů. Nathan je nový nekroskop ... LEGIE - databáze knih Fantasy a Sci-Fi ... . Ale nemrtví ve Světě Vampýrů s ním nechtějí mluvit. Ve světě lidí za Branou do pekla na něj číhají ještě větší hrůzy, než od Vampýrů na Hvězdné straně. Počet stran: 455, Rok vydání: 2003, Nakladatelství: Polaris, Druhá kniha z trilogie Svět Vampýrů. Nathan je nový nekroskop. Ale nemrtví ve Světě Vampýrů s ním nechtějí mluvit. Ve světě lidí za Branou do pekla na něj číhají ješ ... PDF Orientační seznam SF produkce roku 2002 Překladové knihy ... . Ve světě lidí za Branou do pekla na něj číhají ještě větší hrůzy, než od Vampýrů na ... Informace / Anotace ke knize: Nekroskop VII - Poslední hrad. Druhá kniha z trilogie Svět Vampýrů. Nathan je nový nekroskop. Ale nemrtví ve Světě Vampýrů s ním nechtějí mluvit. Ve světě lidí za Branou do pekla na něj číhají ještě větší hrůzy,...SOUVISEJÍCÍ KNIHY