Kosmičtí ježci

Kosmičtí ježci - Lenka Valerie Valachová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Lenka Valerie Valachová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kosmičtí ježci.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kosmičtí ježci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lenka Valerie Valachová. Číst Kosmičtí ježci Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha Lenky valachové je jakýmsi alchymistickým sňatkem s Bohem, je to její pouť za otcem, hledání mladé hrdinky je strhující a ve výrazu psychoaktivní se neubráním zhodnotit, s jakou drzostí si autorka dovoluje děj posunovat jejími psychovidinami nového století, co se týče její filosofie KS - kosmických ježků, trošku nechápu jak může někdo kdo kouří marihuanu, halvní hrdinka Lenny, a pak vést lidi za vyšším vnímáním, možná děti 21. stioletí budou ti, kdo pochopí její text.


...tí ježci Autor: Valachová, Lenka Valerie Nakladatel: Zvláštní vydání EAN: 9788085436969 ISBN: 80-85436-96-5 Popis: 1× kniha, brožovaná, 180 stran, česky Rozměry: 13,5 × 20 cm Rok vydání: 2003 Kniha: Kosmičtí ježci Autor: Lenka Valerie Valachová Meditativní rozprava o tom, jak se ztotožnit s "vesmírným ježkem" a využít práva v klidu a míru žít a tvořit ve světě fantazie a najít smysl existence ... Kosmické záření levně, cena 129 Kč | Srovnání cen zboží ... . Kosmičtí ježci Autor: Lenka Valerie Valachová Meditativní rozprava o tom, jak se ztotožnit s "vesmírným ježkem" a využít práva v klidu a míru žít a tvořit ve světě fantazie a naj ... Kniha: Ježci - Bohumil Trešer | Knihy.ABZ.cz ... . Kosmičtí ježci Autor: Lenka Valerie Valachová Meditativní rozprava o tom, jak se ztotožnit s "vesmírným ježkem" a využít práva v klidu a míru žít a tvořit ve světě fantazie a naj...SOUVISEJÍCÍ KNIHY