Zlatovláska

Zlatovláska - Josef Kainar | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Josef Kainar
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zlatovláska.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zlatovláska ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Kainar. Číst Zlatovláska Online je nyní tak snadné!

POPIS


Lidovou českou pohádku, kterou napsal Karel Jaromír Erben, zná téměř každý. Už v roce 1952 se této látky chopil básník Josef Kainar a napsal nejdříve veršovanou hru pro loutky o čtyřech obrazech. V roce 1958 se ke Zlatovlásce vrátil, přebásnil, upravil ji a dal tak pohádce půvabnou veršovanou podobu. Kainarova Zlatovláska vychází počtvrté a je určena dětem od šesti let. Jako všechna předchozí vydání i toto doprovázejí ilustrace Aleny Ladové.


... mnoha písní pocházejících ze zfilmované verze pohádky Zlatovláska (rež ... Zlatovláska (online rozprávka) ... . Vlasta Janečková). Hudba: Angelo Michajlov Text: Eduard Krečmar Zpívá: Petr Štěpánek Hudební ... Directed by Vlasta Janecková. With Jorga Kotrbová, Petr Stepánek, Jirí Holý, Ladislav Pesek. "Zlatovláska" podle Erbenovy předlohy už při premiéře zazářila na televizní obrazovce a její opakování má vždycky úspěch. Není se co divit, když scénáristka a režisérka Vlasta Janečková dokáz ... Zlatovláska - Loďka - YouTube ... . Není se co divit, když scénáristka a režisérka Vlasta Janečková dokázala příběh Jiříka a zlatovlasé princezny vyprávět tak působivě. Do hlavních rolí obsadila výborné herce - Jorgu ... Zlatovláska . Comedy, Fantasy. Add a Plot » Writers: Karel Jaromír Erben (b...SOUVISEJÍCÍ KNIHY