Duch s rozkvetlým penisem: Mýty amazonských indiánů

Duch s rozkvetlým penisem: Mýty amazonských indiánů - Mnislav Zelený-Atapana | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Mnislav Zelený-Atapana
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Duch s rozkvetlým penisem: Mýty amazonských indiánů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Duch s rozkvetlým penisem: Mýty amazonských indiánů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mnislav Zelený-Atapana. Číst Duch s rozkvetlým penisem: Mýty amazonských indiánů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Příběhy jsou to hezké a zajímavé. Kniha je hezky graficky zpracovaná. Nechápu však, proč v annotaci stejně tak jako v upoutávkách na knihu mystifikuje nakl. Argo čtenáře a snaží se přiřknout autorovi Zelenému větší kredit než si zaslouží. Dokonce i přímo v knize stojí, že sám autor Zelený ve skutečmosti nasbíral v terénu pouze zlomek prezentovaných indiánských příběhů (zbytek knihy, cca 85%, tvoří pouhé překlady z jiných antropologických prací) a tedy kniha není jeho 'původním dílem', které 'osobně zaznamenal v terénu'.


...ozkvetlým penisem Autor: Zelený-Atapana, Mnislav Nakladatel: Argo EAN: 9788072035731 ISBN: 80-7203-573-8 Ilustrace: Francová, Sylva Popis: 1× kniha, vázaná, 376 stran, česky Rozměry: 16 × 23 cm Rok vydání: 2004 (1 ... Duch s rozkvetlým penisem -- Mýty amazonských indiánů ... ... . vydání) Kniha: Duch s rozkvetlým penisem -- Mýty amazonských indiánů - Mnislav Zelený-Atapana Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Duch s rozkvetlým penisem - Mýty amazonských indiánů 2004; Na cestě za snem 2013; Prérijní a pralesní Indiáni 1985; Malá encyklopedie šamanismu 2007; všech 11 knih autora. Kniha Duch s rozkvetlým penisem - Mýty amazonských indiánů je v Všechny informace o produktu Kniha Duch s rozkvetlým penisem -- Mýty amazonských indiánů Zelený-Atapana Mnislav, porovnání cen z internetových ... Duch s rozkvetlým penisem: Mýty amazonských indiánů ... . Kniha Duch s rozkvetlým penisem - Mýty amazonských indiánů je v Všechny informace o produktu Kniha Duch s rozkvetlým penisem -- Mýty amazonských indiánů Zelený-Atapana Mnislav, porovnání cen z internetových obchodů, hodnoce...SOUVISEJÍCÍ KNIHY