Kam se poděl můj Sýr? - pro děti

Kam se poděl můj Sýr? - pro děti - Spencer Johnson | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Spencer Johnson
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kam se poděl můj Sýr? - pro děti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kam se poděl můj Sýr? - pro děti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Spencer Johnson. Číst Kam se poděl můj Sýr? - pro děti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Podobenství, které odhaluje hluboké pravdy o změně. Je to zábavný a poučný příběh o čtyřech zajímavých postavičkách, které žijí v „Bludišti“, kde hledají „Sýr“. Sýr je metaforou toho, co v životě chceme, ať už je to zaměstnání, partnerský vztah, peníze, dům, svoboda, dobré zdraví, společenské uznání nebo duševní vyrovnanost. Bludiště je místo, kde hledáme to, co chceme – organizace, pro kterou pracujeme, rodina nebo společnost, ve které žijeme. Postavičky v příběhu čelí náhlé změně. Jedna z nich, která se nakonec vyrovná se změnou úspěšně, napíše na zeď bludiště, co se naučila. Až uvidíte nápis na zdi, naučíte se přistupovat ke změnám novým způsobem, jenž zmírní stres ve vašem životě. Příběh je určený pro všechny věkové skupiny. Můžete jej přečíst za hodinu, ale její hluboká moudrost vám zůstane na celý život.


...oděl můj sýr? Co je koho po tom? :D Nemyslím, že je to špatné podobenství o tom, aby se člověk nebál změny a byl na ní připraven ... Kam se poděl můj sýr? pro děti - Spencer Johnson ... ... . Spíš si myslím, že hodně lidí štve ten „hajp" kolem, protože zas taková pecka to není. A sám autor svou prezentací tomu nepřispívá. Nicméně z pohledu knížky hezké 4 ... Kam se poděl můj Sýr? - pro děti. Johnson Spencer. pevná vazba 168 Kč ... Kam se poděl můj Sýr? - pro děti Autor: Johnson, Spencer Nakladatel: Pragma EAN: 9788072051366 ISBN: 80-7205-136-9 Originál: Who Move ... PDF Málokdy mě kniha tak zaujme jako titul od - CASD ... ... Kam se poděl můj Sýr? - pro děti Autor: Johnson, Spencer Nakladatel: Pragma EAN: 9788072051366 ISBN: 80-7205-136-9 Originál: Who Moved My Cheese? for Kids Překlad: Brázda, Jan Ilustrace: Pileggi, Steve Popis: 1× kniha, vázaná, 57 stran, česky Rozměry: 23,5 × 26 cm ... Všechny informace o produktu Kniha Kam se poděl můj S...SOUVISEJÍCÍ KNIHY