Průvodce globální ekonomikou

Průvodce globální ekonomikou - Randy Charles Epping | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Randy Charles Epping
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Průvodce globální ekonomikou.pdf


Chcete si knihu přečíst?Průvodce globální ekonomikou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Randy Charles Epping. Číst Průvodce globální ekonomikou Online je nyní tak snadné!

POPIS


Globalizace, rozdíly mezi chudými a bohatými zeměmi, ale také daňové úniky, praní ąpinavých peněz, internetové obchodování, měnové kurzy a výkyvy akciových trhů¦ to vąechno jsou věci, o nichľ dnes a denně slyąíme ze sdělovacích prostředků a které také bezprostředně ovlivňují naąe ľivoty. Více neľ kdy jindy potřebujeme základní "ekonomickou gramotnost", abychom se v tom vąem vyznali. Jádrem knihy je 81 krátkých kapitol, které vysvětlují nejdůleľitějąí pojmy, s nimiľ se setkáváme v oblasti světové ekonomiky, mezinárodního obchodu apod. Dozvíte se zde mimo jiné, čím jsou zvláątní účty ve ąvýcarských bankách, jak se dá hospodářsky pomoci zemím třetího světa, co je praní ąpinavých peněz a kde jsou daňové ráje, kdo investuje na globálních trzích, co jsou opce a deriváty, jak se obchoduje na internetu. Výklad je velmi srozumitelný a oľivuje jej řada zajímavostí a příkladů. Kniha je doplněna slovníčkem vysvětlujícím desítky ekonomických pojmů. Publikace vyąla jiľ v několika vydáních a byla zcela přepracována, takľe zachycuje současnou ekonomickou realitu, např. vznik eurozóny aj.


...zace, rozdíly mezi chudými a bohatými zeměmi, ale také daňové úniky, praní špinavých peněz, internetové obchodování, měnové kurzy a výkyvy akciových trhů¦ to všechno jsou věci, o nichž dnes a denně slyšíme ze sdělovacích prostředků a které také bezprostředně ovlivňují naše životy ... Kniha: MICHLiq inteligentní průvodce ekonomikou | Knihy.ABZ.cz ... . Průvodce globální ekonomikou Autor: Epping, Randy Charles Nakladatel: Portál EAN: 9788071788256 ISBN: 80-7178-825-2 Originál: A Begginer´s Guide to the World Economy Překlad: Foltýn, Jiří Popis: 1× kniha, vázaná, 240 stran, česky Rozměry: 14,5 × 21 cm Rok vydání: Kniha: Průvodce globální ekonomikou - Epping; Charles Randy. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4 ... Průvodce globální ekonomikou - Randy Charles Epping ... ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4...SOUVISEJÍCÍ KNIHY