Milovat se

Milovat se - Marika Korcová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Marika Korcová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Milovat se.pdf


Chcete si knihu přečíst?Milovat se ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marika Korcová. Číst Milovat se Online je nyní tak snadné!

POPIS


Hravá láska plná něžné erotiky a rafinovaného škádlení. Ostražité obavy o bezpečí vlastního nitra. Pravdivé slzy štěstí i smutku. Vášnivá shledání i bolavá loučení... To vše patří k milování. A to vše se jako červená nit vine lyrickými verši Mariky Korcové. Ovšem nutno dodat, že pojem "lyrika" nabývá v jejích básních svébytného rozměru. Není to lyrika sladkobolně ufňukaná. Je to cituplná kantáta vyzpívaná s kultivovanou originalitou, vyvěrající ze srdce sebevědomé ženy. Ženy, která se nenechá jen tak něčím zlomit. Skutečná poezie nevzniká tak, že básník sedne ke stolu a začne psát. Skutečná poezie vzniká z přetlaku emocí v básníkově duši. Skutečná poezie připlouvá k básníkovi na vlnách pocitů subtilnějších než motýlí křídlo. Skutečná poezie Mariky Korcové je skutečná... Jiří Raichl (nakladatel)


...d by Jaroslav Pauer, Daniel Soucek. With Klára Pollertová, Zuzana Vejvodová, Lubos Veselý ... Milovat se (2008) - Plot keywords - IMDb ... . Czech: ·to love Miluji tě! ― I love you!· (reflexive, used with se) to make love Tu noc se milovali.. ― They made love that night English words for milovat include love, cherish, adore, to love and become fond of. Find more Czech words at wordhippo.com! Entries with "milovat" love: …(zou6 oi3) Mandarin: 做愛‎, 做爱‎ (zuò'ài) Czech: milovat se‎ Danish: elske‎, elske med‎ Dutch: vrijen‎, de…. make love: …(zuò'ài), 作愛‎, 作爱‎ (zuò'ài) Czech: souložit‎, milovat‎ D ... Jak milovat - wikiHow ... . make love: …(zuò'ài), 作愛‎, 作爱‎ (zuò'ài) Czech: souložit‎, milovat‎ Danish: elske‎ Dutch: de liefde bedrijven‎, vrijen‎…. miluji tě: miluj...SOUVISEJÍCÍ KNIHY