S láskou Grizzly

S láskou Grizzly - Maureen Ennsová, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Maureen Ennsová,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
S láskou Grizzly.pdf


Chcete si knihu přečíst?S láskou Grizzly ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Maureen Ennsová,. Číst S láskou Grizzly Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pro mnoho lidí je medvěd grizzly symbolem síly a divokosti – zvíře, z něhož čiší strach a které nezbývá než zabít. Ale Kanaďan Charlie Russell se s medvědy důvěrně zná čtyřicet let a má názor úplně opačný: Podle něho je možné s medvědy ve volné přírodě pokojně žít a rozumět si s nimi. On a jeho partnerka, malířka a fotografka Maureen Ennsová trávili po šest roků letní měsíce na drsném, ale překrásném poloostrově Kamčatka, jenž vybíhá ze severovýchodních břehů Ruska do Tichého oceánu a je obdařen nejhustší populací hnědých medvědů na světě. Kniha S láskou grizzly je pozoruhodné vyprávění o tom, jak Russell a Ennsová uvedli v potaz vžité názory znalců divočiny i mínění veřejnosti, když přesvědčili všechny, že kamčatští grizzlyové je nejen neohrozili, ale naopak se s nimi sblížili. Hlavní roli v tomto ději hrají tři osiřelá medvíďata, kterých se dvojice ujala a pomáhala jim sžít se s přírodou. Opatrovníci medvědích sestřiček museli přitom obstát v kruté nepřízni sibiřského podnebí a nadto ještě se potýkat s houževnatou a nevypočitatelnou ruskou byrokracií. Vznikla tak kniha poutavá, milá, plná veselých i dramatických událostí. Russell a Ennsová svým obětavým přístupem nutkají svět, aby změnil odvěkou představu o medvědovi jako krvežíznivém zabijákovi lidí, který je pro ně stálou hrozbou. Jejich „medvědí projekt“ dokládá, že je možné vybudovat s těmito úctyhodnými velikány vztah vzájemného respektu, a přináší přesvědčivé pohnutky k tomu, abychom změnili své smýšlení o "sveřepém grizzlym".


...láskou grizzly je pozoruhodné vyprávění o tom, jak Russell a Ennsová uvedli v potaz vžité názory znalců divočiny i mínění veřejnosti, když přesvědčili všechny, že kamčatští grizzlyové je nejen neohrozili, ale naopak se s nimi sblížili ... Booban - Home | Facebook ... . Hlavní roli v tomto ději hrají tři osiřelá medvíďata, kterých se ... Grizzly Industrial®, Inc. is a national retail and internet company providing a wide variety of high-quality woodworking and metalworking machinery, power tools, hand tools and accessories. By selling directly to end users we provide the best quality products at the best price to professionals and hobbyists. Kniha S láskou grizzly je pozoruhodné vyprávění o tom, jak Russell a Ennsová uvedli v potaz vžité n ... James Marsden - Wikipedie ... . By selling directly to end users we provide the best quality products at the best price to professionals and hobbyists. Kniha S láskou grizzly je pozoruhodné vyprávění o tom, jak Russell a Ennsová uvedli v potaz vžité n...SOUVISEJÍCÍ KNIHY