Cestopisné prózy (Spisy II)

Cestopisné prózy (Spisy II) - Miroslav Holub | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Miroslav Holub
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Cestopisné prózy (Spisy II).pdf


Chcete si knihu přečíst?Cestopisné prózy (Spisy II) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miroslav Holub. Číst Cestopisné prózy (Spisy II) Online je nyní tak snadné!

POPIS


Druhý svazek Spisů světově proslulého básníka, překladatele, fejetonisty a esejisty, k jehož sudičkám patřila kromě jiného i americká a anglická literatura, tentokráte obsahuje tři slavné cestopisy: legendárního Anděla na kolečkách (1963), pozapomenutý titul Žít v New Yorku (1969), který takto teprve podruhé vychází po 35 letech, a do Asie zaměřenou Aladinovu lampu (1996). Zdobí je básnický jazyk, vtip a rafinovaně útržkovité postřehy, z nichž je skládán komplexní, nepřikrášlený obraz popisovaných zemí (USA, Indie, Čína, Rusko a další).


...isné prózy (Spisy II) Autor: Holub, Miroslav Nakladatel: Carpe diem EAN: 9788086362373 ISBN: 80-86362-37-X Popis: 1× kniha, vázaná, 496 stran, česky Rozměry: 11 × 18,5 cm Rok vydání: 2003 (1 ... Kniha Eseje a sloupky - Trh knih - můj antikvariát online ... . vydání) Kniha: Cestopisné prózy -- Spisy II - Miroslav Holub. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Všechny informace o produktu Kniha Cestopisné prózy -- Spisy II Miroslav Holub, porovnání cen z internet ... Cestopisné prózy | KNIHCENTRUM.cz ... . Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Všechny informace o produktu Kniha Cestopisné prózy -- Spisy II Miroslav Holub, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Cestopisné prózy -- Spisy II Miroslav Holub. Druhý sva...SOUVISEJÍCÍ KNIHY