Svět, v němž žijeme 3.díl - Asie

Svět, v němž žijeme 3.díl - Asie - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Svět, v němž žijeme 3.díl - Asie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Svět, v němž žijeme 3.díl - Asie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Svět, v němž žijeme 3.díl - Asie Online je nyní tak snadné!

POPIS


Svět, v němž žijeme, kombinuje ve fascinujících fotografiích, přehledných mapách a fundovaných textech obecné vědění o životě na "Modré planetě". Podrobně a srozumitelně ukazuje jednotlivé kontinenty, divy světa, zvířata a rostliny, národy a kultury. Soubor představuje napínavou cestu spojující minulost, přítomnost a budoucnost světa, ve kterém žijeme. Největší a nejlidnatější kontinent naší planety, nejvyšší hory světa, rozmanité státy a kultury, kolébka všech významných světových náboženství - to vše je Asie. Svazek Kontinenty - Asie nás seznamuje s jednotlivými státy, tematické kapitoly se zabývají problematikou blízkovýchodního konfliktu, ropného bohatství, etnických a náboženských rozporů, přerodem Číny od kulturní revoluce ke kapitalismu či hospodářskou situací v Japonsku a tzv. asijských tygrech. Vše doplňuje množství kvalitních fotografií, přehledných map i portrétů významných státníků.


... němž žijeme 3.díl - Asie Nakladatel: Knižní klub EAN: 9788024211435 ISBN: 80-242-1143-2 Originál: Die grosse Encyklopädie der Welt Překlad: Havlíček, Tomáš Popis: 1× kniha, vázaná, 80 stran, česky Rozměry: 23,5 × 29,5 cm Rok vydání: 2004 (1 ... PDF Svět, ve kterém žijeme - Forum 2000 ... . vydání) Jindřich Chalupecký: Svět, v němž žijeme Program D 40, 1939-40, č. 4, 8. 2. 1940 Z nejnápadnějších znaků moderního umění je oddrobování kanonických druhů námětových: v malířství mizí postupně figurální kompozice, krajina, portrét a zátiší, v poezii báseň epická, meditativní, sentimentální. Get this from a library! Svět, v němž žijeme. Zvířata a rostliny. I, Evropa, Asie, Austrálie a Oceánie, Antarktida. Náze ... PDF monoskop.org ... . Get this from a library! Svět, v němž žijeme. Zvířata a rostliny. I, Evropa, Asie, Austrálie a Oceánie, Antarktida. Náze...SOUVISEJÍCÍ KNIHY