Homeopatie pro děti

Homeopatie pro děti - Gabrielle Pinto, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Gabrielle Pinto,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Homeopatie pro děti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Homeopatie pro děti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gabrielle Pinto,. Číst Homeopatie pro děti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Průvodce rodičů pro domácí léčbu běžných dětských nemocí a problémů. Angličtí autoři prostě a názorně radí, jak vybrat lék vhodný pro tu či onu zdravotní potíž a jak ji homeopatickými prostředky zvládnout. Jedná se nejen o akutní, ale i chronické stavy a také o potíže ve vývoji, problémy chování dětí atp. Obsahuje systematicky uspořádanou sekci homeopatické první pomoci. V knížce je rovněž podrobnější popis hlavních léků vzhledem k jejich použití u dětí.


...á vám klasická léčba chřipky, kašle, bojujte se stresem či komplikacemi po porodu?Zkuste alternativu v podobě homeopatik, jejichž užívání není rizikové a je vhodné pro děti i dospělé ... Homeopatické léky určené pro nepozorné děti | uLékaře.cz ... .Je však nutné se o vhodnosti daného typu homeopatika poradit s lékárníkem či lékařem a dodržovat pokyny, které se vztahují k jejich užívání. Ano, když jsou děti šťastné a zdravé, odráží se jejich radost i v našich očích. Proto jsem v on-line homeopatické ordinaci jsem slíbila, že vytvořím něco vašim dětem pro povzbuzení, aby měly energii, rády chodily do školky a školy, byly radostné a šťastné. Svět ... Homeopatie pro děti alternativy - Heureka.cz ... . Proto jsem v on-line homeopatické ordinaci jsem slíbila, že vytvořím něco vašim dětem pro povzbuzení, aby měly energii, rády chodily do školky a školy, byly radostné a šťastné. Svět Homeopatie, integrovaný portál o homeopatii: Týden doma, týden ve školce… Pokud vaše dítě začalo v září chodit do mateřské školy, jistě jste hned pochopili, co tím chci říct. Pro nezasvěcené, nebo ty, jejichž děti školka teprve čeká... zku...SOUVISEJÍCÍ KNIHY