Luštění pro děti – vtipy ze školních lavic

Luštění pro děti – vtipy ze školních lavic - Kateřina Šípková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Kateřina Šípková
DIMENZE
3,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Luštění pro děti – vtipy ze školních lavic.pdf


Chcete si knihu přečíst?Luštění pro děti – vtipy ze školních lavic ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kateřina Šípková. Číst Luštění pro děti – vtipy ze školních lavic Online je nyní tak snadné!

POPIS


"Křížovky vytvořené na míru dětem! Vychází ze slovní zásoby žáků 1. stupně ZŠ."Zažeň dlouhou chvíli luštěním! Křížovky, osmisměrky, sudoku či spojovačky a k tomu navíc vtipy o škole, školácích, učitelích i rodičích. Roztoč mozkové závity a pusť se do toho! Hesla v křížovkách vycházejí z unikátního dětského křížovkářského slovníku, který byl vytvořen ve spolupráci s pedagogy českých základních škol a zohledňuje slovní zásobu žáků 1. stupně ZŠ.


...tění pro děti - vtipy ze školních lavic ... Kniha Luštění pro děti - vtipy ze školních lavic ... ... ... Luštění pro děti - vtipy. Zažeň dlouhou chvíli luštěním! Křížovky, osmisměrky, sudoku či spojovačky a k tomu navíc vtipy, díky... 89 Kč 71 Kč Luštění pro děti - ze světa zvířat. Luštění pro děti - vtipy ze školních lavic Autor: Šípková, Kateřina Nakladatel: Fragment EAN: 8594050426429 ISBN: Popis: 1× kniha, brožovaná, 72 stran, česky Rozměry: 16,4 × 23 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Všechny informace o produktu Knih ... Luštění pro děti - vtipy ze školních lavic ... ... . vydání) Všechny informace o produktu Kniha Luštění pro děti od 8 let vtipy ze školních lavic, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Luštění pro děti od 8 let vtipy ze školních lavic. Kupte knihu Luštění pro děti od 8 let Vtipy ze školních lavic (Kateřina Šípková) s 25 % slev...SOUVISEJÍCÍ KNIHY