Plavé gesto

Plavé gesto - Jan Mareš | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Mareš
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Plavé gesto.pdf


Chcete si knihu přečíst?Plavé gesto ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Mareš. Číst Plavé gesto Online je nyní tak snadné!

POPIS


Výbor z celoživotní tvorby básníka, osobitého překladatele a zasvěceného znalce německé poezie ze Šumavy. Autor patřil na konci šedesátých let minulého století k iniciátorům nejslavnějšího období českobudějovického nakladatelství Růže. Za svůj podíl na znovuobjevení Reynka, Durycha, Stiftera a dalších do té doby a později opět nežádoucích autorů zaplatil v období normalizace dvaceti lety perzekuce, která ho nakonec vyštvala z antikvariátu až do fabriky.


...esto. Kdo napsal knihu Plavé gesto? Autorem je Jan Mareš ... Je mi líto (empatie) | Písmák.cz ... . Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. No copies of this book were found in stock from 833 online book stores and marketplaces.. Alert me when this book becomes available. Plavé gesto: Jméno: Arana: Pohlaví: Žena: Povolání..z přilehlé strany cítím vodu, z protilehlé strany cítím žár... Město: Tobitschaw :-) Oblíbení autoři Plavé gesto ... Definición de Gesto - Qué es y Concepto ... ... Město: Tobitschaw :-) Oblíbení autoři Plavé gesto. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze...SOUVISEJÍCÍ KNIHY