Vídeň: Literární toulky dunajskou metropolí

Vídeň: Literární toulky dunajskou metropolí - Václav Fiala | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Václav Fiala
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vídeň: Literární toulky dunajskou metropolí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vídeň: Literární toulky dunajskou metropolí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Fiala. Číst Vídeň: Literární toulky dunajskou metropolí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vydejte se s námi po stopách slavných spisovatelů, hudebníků a malířů, staňte se svědky premiér Mozartových oper, poznejte místa, kde vznikaly Beethovenovy symfonie, navštivte slavné plesy, kde Straussovy valčíky elektrizovaly tanečníky, i koncertní sály, kde právě vypískali nejnovější Schőnbergovu skladbu. Zavítáme do světoznámých vídeňských kaváren, kde se rodily nové literární směry i nové anekdoty, a na tiché hřbitovy, kde odpočívají slavní herci, operní primadony, tvůrci moderních uměleckých děl i průvodci dávno vyšumělých skandálů. Poznejme příběhy slavných herců a režisérů, kteří dobyli Hollywood, a básníků, kteří nevytáhli paty z Café Central. K takovým objevitelským putováním je Vídeň výjimečně vhodné město, stejně jako výjimečné byly osudy umělců, kteří zde zanechali své stopy.


...Fiala napsal knihu Vídeň - literární toulky dunajsou metropolí ... VÁCLAV FIALA SCULPTURES 00-05 levně, cena 356 Kč ... ... . Vydejte se s námi po stopách slavných spisovatelů, hudebníků a malířů, staňte se svědky premiér Mozartových oper, poznejte místa, kde vznikaly Beethovenovy symfonie, navštivte slavné plesy, kde Straussovy valčíky elektrizovaly tanečníky, i koncertní sály, kde právě vypískali nejnovější ... Umělecká Vídeň 2017; Umělecká Paříž 2002; Benátky - Literární toulky městem umělců, hudby a karnevalu 2011; Umělecký Řím 2015; V Indii jen tak 1994; Podobné knihy. Zajíc s jantarovýma očima 2012; Cesta - Paměti české aristo ... Vídeň literární toulky dunajskou metropolí | Odborná ... ... . Zajíc s jantarovýma očima 2012; Cesta - Paměti české aristokratky 1996; Kniha Vídeň - literární toulky dunajskou metropolí je v Vydejte se s námi po stopách slavných spisovatelů, hudebníků a malířů, staňte se svědky premiér Mozartových...SOUVISEJÍCÍ KNIHY