Autogenní trénink

Autogenní trénink - Johannes Heinrich | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Johannes Heinrich
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Autogenní trénink.pdf


Chcete si knihu přečíst?Autogenní trénink ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Johannes Heinrich. Číst Autogenní trénink Online je nyní tak snadné!

POPIS


Objevte autogenní trénink a jeho efektivní ochranu proti stresu v běžném životě. Kniha je stručným, přesným a přehledným uvedením do osvědčené metody používaná již přes 80 let. Autor metody prof. J. H. Schultz v nínabízí originální návod jednoduchého uvedení do základního stupně autogenního tréninku. Postupně dosáhnete hlubokého klidu a budete se opět cítit svěží a silní. Naučíte se, jak si prostřednictvím krátkých formulí zcela vědomě navodit pozitivní změny vlastního chování a získáte správné reakce v zátěžových situacích.


...ní trénink je metoda, která při pravidelném provádění přispívá k rychlému obnovení sil a k odstranění příznaků napětí a neklidu ... Autogenní trénink - „jóga pro Evropany" - Vitalia.cz ... . Po dokonalém nacvičení umožňuje autosugestivní ovlivňování některých tělesných funkci a může pomoci i při odstraňování nevhodných návyků a dosahování žádoucích ... Slovo a fotografie: Nela Wurmová Hudba: Kevin McLeod Kdykoliv budete potřebovat pomoc a podporu ve složitých situacích, nebo i jen průvodce pro osobní rozvoj... Autogenní trénink samozřejmě není všemocný, nezvládne jakoukoliv míru stresu. Jeho předností je uvolnění a zklidnění organismu, ... Autogenní trénink - Home | Facebook ... ... Autogenní trénink samozřejmě není všemocný, nezvládne jakoukoliv míru stresu. Jeho předností je uvolnění a zklidnění organismu, a to jak na tělesné, tak i duševní rovině. Přesáhne-li stres krajní mez, například začnou-li se u jedince vysky...SOUVISEJÍCÍ KNIHY