Káva pro H.: Kuchyňská revue

Káva pro H.: Kuchyňská revue - Lydie Romanská | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Lydie Romanská
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Káva pro H.: Kuchyňská revue.pdf


Chcete si knihu přečíst?Káva pro H.: Kuchyňská revue ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lydie Romanská. Číst Káva pro H.: Kuchyňská revue Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sbírkou Káva pro H. (Kuchyňská revue) završuje autorka trilogii, jež zahrnuje období, kdy se znovu ponořila do teorie Henriho Bremonda a nechala se jí ovlivnit (Sirka Henriho Bremonda 2016, Prázdniny s Henrim 2017). Neobjevuje objevené, sleduje Bremondovu linii u nás výrazně artikulovanou Vítězslavem Nezvalem, který chápal metaforu jako jedno z měřítek hodnoty poezie, absenci logického poselství za legitimní vyústění básně. Autorka stojí o to, aby se Bremondem definované pojetí vžilo, aby se upevnilo povědomí o historických kořenech soudobého básnictví, povýšeného především metaforou, objevně uplatněnou před téměř dvěma sty lety v díle zakladatele moderní české poezie Karla Hynka Máchy.


... Káva pro H. (Kuchyňská revue) završuje autorka trilogii, jež zahrnuje období, kdy se znovu ponořila do teorie Henriho Bremonda a nechala se jí ovlivnit (Sirka Henriho Bremonda 2016, Prázdniny s Henrim 2017) ... Heureka.cz — Porovnávejte a nakupujte s přehledem ... . Sbírkou Káva pro H. (Kuchyňská revue) završuje autorka trilogii, jež zahrnuje období, kdy se znovu ponořila do teorie Henriho Bremonda a nechala se jí ovlivnit (Sirka Henriho Bremonda 2016, Prázdniny s Henrim 2017). Neobjevuje objevené, sleduje Bremondovu linii u nás výrazně artikulovanou Vítězslavem Nezvalem, který chápal metaforu jako jedno z měřítek hodnoty poezie ... Sbírkou Káva pro H. (Kuchyňská revue) zav ... Káva pro H. | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Neobjevuje objevené, sleduje Bremondovu linii u nás výrazně artikulovanou Vítězslavem Nezvalem, který chápal metaforu jako jedno z měřítek hodnoty poezie ... Sbírkou Káva pro H. (Kuchyňská revue) završuje autorka trilogii, jež zahrnuje období, kdy se znovu ponořila do teorie Henriho Bremonda a nechala se jí ovli...SOUVISEJÍCÍ KNIHY