Mjöllni

Mjöllni - Pierre-Denis Goux, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Pierre-Denis Goux,
DIMENZE
7,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Mjöllni.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mjöllni ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pierre-Denis Goux,. Číst Mjöllni Online je nyní tak snadné!

POPIS


I kdyby stál na vrcholku hory, má trpaslík stejně vždycky daleko do nebe… tak se to říká a proto hrají trpaslíci vždycky vedlejší role… opravdu vždycky? Myslel si to i trpasličí bojovník jménem Tór, jenže potom se mu do ruky dostalo bájné kladivo a s ním podivuhodné schopnosti. A on pochopil, že možná bude na něm, na obyčejném trpaslíkovi, jak se rozhodnou osudy mocných v Midgardu i Ásgardu, lidí i bohů a všech ostatních. Nápaditá variace na severskou mytologii má neotřelý, svižně se rozvíjející scénář, je zabydlena nespočtem živoucích postav lidí i všemožných bájných tvorů, a hlavně zaujme dechberoucím výtvarným ztvárněním, jaké se vidí málokdy.


...ge was last edited on 18 August 2019, at 18:45 ... GC6P748 Thorovo kladivo (Traditional Cache) in ... ... . Files are available under licenses specified on their description page. All structured data from the file and property namespaces is available under the Creative Commons CC0 License; all unstructured text is available under the Creative Commons Attribution-ShareAlike License; additional terms may apply. Mjöllni (též Mjollnir, Mjölnir) neboli Thórovo kladivo je magická zbraň, kterou podle severské mytologie vlastní bůh Thór.Podle severských mýtů bylo kladivo vyroben ... Category:Mjöllnir - Wikimedia Commons ... .Podle severských mýtů bylo kladivo vyrobeno dvěma skřítky (či trpaslíky), Brokkem a jeho bratrem Sindrim, kteří ho ukovali ze srdce umírající hvězdy, jako třetí dar bohům, při sázce s Lokim.V severských zemích jsou nacházeny malé amulety ... Mjölnir (/ ˈ m j ɔː l n ɪər /; Old Norse: Mjǫllnir, IPA: [ˈmjɔ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY