Montessori pro (ne)chápavé (3–6 let)

Montessori pro (ne)chápavé (3–6 let) - Genevieve Carbone, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Genevieve Carbone,
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Montessori pro (ne)chápavé (3–6 let).pdf


Chcete si knihu přečíst?Montessori pro (ne)chápavé (3–6 let) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Genevieve Carbone,. Číst Montessori pro (ne)chápavé (3–6 let) Online je nyní tak snadné!

POPIS


Objevte, co vše dokáže dítě mezi 3. a 6. rokem samostatně utvářet. Aktivity v knize sledují 2 linie: vytváření prostředí, které bude ze sociálního a materiálního hlediska odpovídat dětským potřebám; a příprava inteligentních a zábavných aktivit, které budou myšlení a kreativitu dítěte rozvíjet. Kniha se zaměřuje na čas, který rodiče sdílí s dětmi. Co dělat společně každý den, po návratu ze školky, odpoledne, o víkendech nebo na dovolených? Když dítě chodí do školky, stávají se z rodinného života poklady, ze kterých bude čerpat sebedůvěru. Navrhovaný přístup vede k tomu vidět v pohybujícím se dítěti myslící bytost, jejíž akce slouží k procvičování ruky i myšlení. Jak vést dítě k samostatnosti? Jde o víc než naučit dítě navléknout si kabát nebo vybarvovat bez přetahování. Ve věku od 3 do 6 let se jeho myšlení utváří právě skrze samostatný pohyb. Tato kniha se obrací k rodičům dětí, které čeká vstup do školy, už chodí do školky Montessori nebo jiné. Kniha je zajímavá také pro ty, kdo tráví čas s dítětem pouze v rámci rodiny.


..., co vše dokáže dítě mezi 3. a 6. rokem samostatně utvářet ... Montessori pro (ne)chápavé (3-6 let) - Spinelli Patricia ... ... . Aktivity v knize sledují 2 linie: vytváření prostředí, které bude ze sociálního a materiálního hlediska ... Mezi 6 a 12 lety je dítě zvědavé, kreativní, společenské. Hledá důvody, proč jsou věci tak, jak jsou. Jeho touha po vědění je nekonečná. Každý den je nepřetržitým sledem ... Kniha „Montessori pro (ne)chápavé (3-6)" se věnuje strávenému času s dítětem, které již navštěvuje školku. Zaměřuje se na čas, který rodič s dětmi sdílí, navrhuje ... Montessori pro (ne)chápavé (3-6 let) PDF Kniha - Prazska PDF ... . Zaměřuje se na čas, který rodič s dětmi sdílí, navrhuje aktivity po návratu ze školky, o víkendech či na dovolených. Kniha „Montessori pro (ne)chápavé (6-12)" nabízí aktivity pro děti ve věku, kdy jsou sp...SOUVISEJÍCÍ KNIHY