Nalepuj!: První kroky - Pracovní sešit Kumon

Nalepuj!: První kroky - Pracovní sešit Kumon - Houichi Hasergawa, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Houichi Hasergawa,
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Nalepuj!: První kroky - Pracovní sešit Kumon.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nalepuj!: První kroky - Pracovní sešit Kumon ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Houichi Hasergawa,. Číst Nalepuj!: První kroky - Pracovní sešit Kumon Online je nyní tak snadné!





POPIS


Vaše dítě si posílí prsty ruky a bude zručnější a obratnější. To mu pomůže se správným držením a používáním tužky, což je důležitou dovedností k dalšímu učení. Sešit poskytuje zdokonalení dovedností při lepení a nalepování. Cvičení v tomto sešitě jsou sestavena tak, aby krok za krokem děti provedla různými úrovněmi nalepování, takže postupují dále až poté, co ovládají tu předchozí. Tím, že se dítě učí nalepovat samolepky a pracovat s lepidlem, se zlepšuje jeho schopnost vnímat tvary a umisťovat věci na správná místa. Vaše dítě se naučí spojit si slova jako "kruh" nebo "čtverec" se skutečnými tvary, které tato slova představují. Při aktivitách si bude výrazně rozvíjet vlastní tvořivost.


...o děti > Pro nejmenší 0 - 4 roky > Učíme se > Kumon - První kroky Spojování, úvodní pracovní sešit série Kumon pro děti od 2 do 4 let, je určen dětem, které poprvé berou do ruky tužku a neumějí ještě kreslit čáry, protože nemají pevně zafixováno správné držení tužky ... Kniha: Nalepuj! - Toshihiko Karakida | Knihy.ABZ.cz ... . Pracovní sešity Kumon z malé řady První kroky určitě stojí za to vyzkoušet. Nezáleží na tom, jestli začnete se Skládej!, Stříhej papír!, Vybarvuj!, Nalepuj! nebo vším naráz. Vaše dítě si posílí prsty ruky a bude zručnější a obratnější. První kroky - pracovní sešit Kumon. autor neuveden. Info: Svojtka Václav & Co., 2018 (1.) - brož., 82 str. Z angl. přel. K. Čedíková První kroky - Pracovní sešit Kum ... Nalepuj! - Houichi Hasergawa, H. Kamiizumi, Toshihiko ... ... . Vaše dítě si posílí prsty ruky a bude zručnější a obratnější. První kroky - pracovní sešit Kumon. autor neuveden. Info: Svojtka Václav & Co., 2018 (1.) - brož., 82 str. Z angl. přel. K. Čedíková První kroky - Pracovní sešit Kum...



SOUVISEJÍCÍ KNIHY