Oblíbená sestra

Oblíbená sestra - Jessica Knollová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jessica Knollová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Oblíbená sestra.pdf


Chcete si knihu přečíst?Oblíbená sestra ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jessica Knollová. Číst Oblíbená sestra Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dvě sestry v jedné reality show. Jedna z nich se nedožije konce. Kdo za tím je? Když se pět veleúspěšných žen objeví v jedné newyorské reality show, producenti netuší, že tato série skončí vraždou. Brett je u fanoušků velmi oblíbená. Kontroverzní, teprve sedmadvacetiletá, s tetováním, ale úspěšná podnikatelka, navíc čerstvě zasnoubená se svou přítelkyní je trnem v oku ostatním účinkujícím. Kelly, Brettina starší sestra a také obchodní partnerka, je poslední účinkující. A postará se o to, aby tajemství, které se sestrou mají, zůstalo neodhaleno. Stephanie je z účinkujících žen nejstarší. Je tmavé pleti a je úspěšnou autorkou erotických románů. Hodně se toho povídalo o jejím sexy manželovi, tentokrát je ale v centru zájmu její konfliktní vztah s Brett, bývalou nejlepší kamarádkou. V zákulisí reality show se děje plno nepředvídatelných zvratů a překvapivých odhalení, navenek přítelkyně proti sobě rozehrávají nebezpečné hry, až jedna skončí tragédií.


...je u fanoušků velmi oblíbená. Teprve sedmadvacetiletá, s tetováním, ale úspěšná podnikatelka, a navíc čerstvě zasnoubená je trnem v oku ostatních účinkujících ... Oblíbená sestra (e-kniha) - Jessica Knollová ... ... . Kelly, Brettina starší sestra a také obchodní partnerka, je poslední účinkující. „Oblíbená sestra Jessiky Knollové je román fascinující a zároveň ostrý jako břitva. Jedná se o velmi vyzrálou, odvážnou a chytrou knihu pojednávající o ženách ve světě plném velkých ambicí. Knollová skvěle navázala na svou prvotinu Nejšťastnější dívka na světě a znovu nám dokazuje, jak velký a ... Oblíbená sestra je v podstatě čtení pro ženy, ne ... Oblíbená sestra | LaCultura.cz ... . Knollová skvěle navázala na svou prvotinu Nejšťastnější dívka na světě a znovu nám dokazuje, jak velký a ... Oblíbená sestra je v podstatě čtení pro ženy, neboť my si rozumíme, viďte dámy. Spousta ženský...SOUVISEJÍCÍ KNIHY