Skok víry

Skok víry - Královna Núr | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Královna Núr
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Skok víry.pdf


Chcete si knihu přečíst?Skok víry ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Královna Núr. Číst Skok víry Online je nyní tak snadné!

POPIS


Lisa Halabyová se narodila v USA v rodině s arabskými i americkými kořeny. Vzdělání získala na známé Princetonské univerzitě, kde v roce 1974 úspěšně dokončila studia architektury a urbanistiky. Při svém pobytu v Jordánsku se seznámila s jordánským králem Husajnem, uznávaným vůdcem v arabském světě nejen díky své umírněnosti a snášenlivosti, ale i pro původ, který se odvozuje v přímé linii až od proroka Muhammada. Toto setkání posléze vedlo až k téměř románovému vyústění: neznámá emancipovaná Američanka se stává Núr al-Husajní, jordánskou královnou. Její Veličenstvo královna Núr ve svých pamětech otevřeně popisuje, jak jako mladá nevěsta musela překonat nemalé překážky a vypořádat se s nástrahami, které na ni kladlo nové společenské postavení. Se sympatickým smyslem pro humor a ironií dokáže psát i sama o sobě a nevyhýbá se líčení nejrůznějších těžkostí, na něž narážela, když se poprvé ve svém postavení setkávala s nejvyššími představiteli cizích států. Postupně se naučila orientovat ve spletitých vztazích na jordánském královském dvoře a získala si ne vždy sympatizující okolí. Stala se matkou čtyř zdravých dětí a svou novou roli využila k tomu, aby vykonala mnoho dobrého na humanitárním poli a prosadila řadu prospěšných projektů. Za svou práci získala celosvětové uznání. Společně s manželem se také angažovala při budování mír v neklidném blízkovýchodním regionu a popisuje i mírová jednání s Izraelem a bouřlivé události, jakými byla válka v Perském zálivu či zavraždění izraelského premiéra Rabina. Pozoruhodné memoáry panovnice, manželky jednoho z nejzajímavějších vládců Blízkého východu, dávají nahlédnout do střeženého soukromí jordánské rodiny a přinášejí nejen jedinečný portrét dnes již zesnulého monarchy, ale zároveň velmi zajímavě ukazují mentalitu arabského světa a dokumentují, jak se postupně stále více rozevírají nůžky neporozumění mezi USA a arabským světem.


...ry je Kierkegaardovo pojetí toho jak má jednotlivec věřit v Boha a jednat v lásce ... Assassin's Creed - NATÁČENÍ SKOKU VÍRY...VE SKUTEČNOSTI ... ... . Víra není rozhodnutí na základě důkazů pro to, že, řekněme, určité přesvědčení o Bohu je pravdivé, nebo že určitá osoba je hodna lásky. -4% na Xzone.cz - http://bit.ly/2BqXc6X -3% na key4you.cz - při objednávce zadej kód: platinummaster Eshop - http://bit.ly/2ioRBZk -----... Ladislav Hejdánek (2008) Od jisté doby onen nadsazený, nadměrný důraz, dávaný na to, že odvaha víry znamená skok do neznáma (za který nese odpovědnost nejspíš Kierkegaard a ti, co jej v tom následovali a následují), je nerozlučně spjat se závažnou chybou: akt víry není vůbec žádný „skok", ale je to cesta krok za krokem, přičemž ta cesta se vyznačuje ... Kniha Skok víry - Kr ... Co ve skutečnosti zabilo Patrika Swayzeho? Rakovina to ... ... ... Kniha Skok víry - Kr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY