Státníci a zločinci XX. století

Státníci a zločinci XX. století - Karel Pacner | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Karel Pacner
DIMENZE
3,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Státníci a zločinci XX. století.pdf


Chcete si knihu přečíst?Státníci a zločinci XX. století ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Pacner. Číst Státníci a zločinci XX. století Online je nyní tak snadné!

POPIS


"Fakta a bourání mýtů o třináctce, která zásadně utvářela historii"Život v každé době ovlivňují prozíraví i méně prozíraví státníci, politikáři, diktátoři a zločinci. Tito lidé vlastně vytvářejí dějiny. Třináctka osobností, Lenin, Stalin, Wilson, Hitler, Churchill, Mao Ce-tung, Chruščov, Gándhí, Kennedy, Teng Siao-pching, Jan Pavel II., Reagan a Gorbačov bezesporu formovala dramatické 20. století, jímž se prolíná příběh boje mezi demokracií a diktaturou. Autor svým pronikavým pohledem odkrývá jejich příběhy a zároveň bourá historické mýty a poukazuje na paradoxy dějin.


...tníci a zločinci XX. století. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Dopisy z xx stoleti | Sleviste.cz ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Státníci a zločinci XX. století Karel Pacner. Fakta a bourání mýtů a o třináctce, která zásadně utvářela historii. Život v každé době ovlivňují prozíraví i méně prozíraví státníci, politikáři, diktátoři a zločinci. Tito ... Státníci a zločinci XX. století / Nejlevnější knihy ... . Život v každé době ovlivňují prozíraví i méně prozíraví státníci, politikáři, diktátoři a zločinci. Tito lidé vlastně vytvářejí dějiny. Třináctka osobností, Lenin, Stalin, Wilson, Hitler ... Státníci a zločinci XX. století. Karel Pacner. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čten...SOUVISEJÍCÍ KNIHY