Tulák po pouštích: Mé putování po písečných mořích světa

Tulák po pouštích: Mé putování po písečných mořích světa - Bruno Baumann | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Bruno Baumann
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tulák po pouštích: Mé putování po písečných mořích světa.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tulák po pouštích: Mé putování po písečných mořích světa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bruno Baumann. Číst Tulák po pouštích: Mé putování po písečných mořích světa Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vzrušující výpravy Bruna Baumanna do písečných moří světa. Dobrodruh a fotograf Bruno Baumann již více než dvacet let prochází ohromujícími krajinami písečných i horských pouští Afriky a Asie, které zažil tak intenzivně jako žádný jiný Evropan. V této knize dokumentuje své expedice po navštívených pouštích, které právem vzbuzují pozornost, ať už je to jeho překonání pouště Taklamakan s karavanou velbloudů, osamocená pěší cesta pouští Gobi či jeho dlouhé putování z Čadu až do Egypta napříč Saharou. Baumann propojuje své osobní dobrodružství s hlubokými znalostmi příslušné kultury a vypráví o napínavém setkání s horským národem Tubu, o vysychajících řekách, kvetoucích oázách i staletých pokladech. Naléhavě a úchvatným způsobem podává hraniční zážitky z pouště; krásu a nemilosrdnost, bohatost života i skromnost, fascinaci i absolutní odevzdání. V poušti jsi ten nejosamělejší člověk. A současně ten nejbohatší.


...o pouštích: Mé putování po písečných mořích světa ... Nové knihy - Library ... . Bruno Baumann ... Tulák po pouštích Autor: Baumann, Bruno Nakladatel: Jota EAN: 9788075654199 ISBN: 978-80-7565-419-9 Originál: Der Wüstengänger Překlad: Sládková, Jitka Popis: 1× kniha, vázaná, 280 stran, česky Kniha: Tulák po pouštích -- Mé putování po písečných mořích světa - Bruno Baumann Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > Tulák po pouštích. A ... Knihy > Geografia a cestovanie > Cestopisy > Ázia | Martinus ... . Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > Tulák po pouštích. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Tulák po pouštích. Mé putování po písečných mořích světa. BAUMANN Bruno. Info: Jota, 2019 (1.) - váz., 246 str. Všechny informace o produktu Kniha Tulák po pouštích, poro...SOUVISEJÍCÍ KNIHY