Vše o sexu: Sexuologie a sexuální praxe pro každého

Vše o sexu: Sexuologie a sexuální praxe pro každého - Václav Budinský, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Václav Budinský,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vše o sexu: Sexuologie a sexuální praxe pro každého.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vše o sexu: Sexuologie a sexuální praxe pro každého ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Budinský,. Číst Vše o sexu: Sexuologie a sexuální praxe pro každého Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha rozdělená do dvou základních částí: Teorie a Praxe rozebírá vždy v sedmnácti podkapilolách jednotlivé aspekty sexuologie a milování. Teorie - Sexuologie zahrnuje tato témata: historie sexuality, sexuální motivace a chování, heterosexuální vztahy, partnerský sexuální nesoulad, druhy sexuálních úchylek, plodnost, antikoncepce, homosexualita apod. Druhá část Sexuální praxe - nabízí tato témata: sexuální orientace, výběr partnera, prevence erotických neúspěchů, erotické předehry, erotické pomůcky, erotické hry apod. první část je ryze odborná, druhá část podána populární formou.


...še o sexu Václav Budinský, Jaroslav Zvěřina - Vše o sexu Vše o sexu: Sexuologie a sexuální praxe pro každého Podtitul: Sexuologie a sexuální praxe pro každého Pohled na lidskou sexualitu a sexuální život v teorii i praxi ... Jaroslav ZVĚŘINA | MD, CSc, Ass.Prof. | Charles University ... ... . Kniha přináší některé známé i méně známé informace o lidské sexualitě. Dělí se na dvě části - teoretickou a praktickou. Vše o se xu: Sexuologie a sexuální praxe pro každého. Autor: Václav Budinský, Jaroslav Zvěřina. Nakladatel/rok vydání: Ikar/2004. Anotace: Kniha rozdělená do dvou základních částí. Teorie a Praxe rozebírá vždy v sedmnácti podkapitolách jednotlivé aspekty sexuologie a mil ... Jaroslav Zvěřina - Wikipedie ... . Autor: Václav Budinský, Jaroslav Zvěřina. Nakladatel/rok vydání: Ikar/2004. Anotace: Kniha rozdělená do dvou základních částí. Teorie a Praxe rozebírá vždy v sedmnácti podkapitolách jednotlivé aspekty sexuologie a milování. Vše o sexu. Zvěřina, Jaroslav. Vydání: ... souvisejících se sexuálním životem. Druhá část, zaměřená na sexuální praxi, předkládá in...SOUVISEJÍCÍ KNIHY