Jak bydlí zvířata: Podívej se pod obrázek

Jak bydlí zvířata: Podívej se pod obrázek - Emily Bone | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Emily Bone
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak bydlí zvířata: Podívej se pod obrázek.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak bydlí zvířata: Podívej se pod obrázek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Emily Bone. Číst Jak bydlí zvířata: Podívej se pod obrázek Online je nyní tak snadné!

POPIS


Podívej se, jak se ukládají ke spánku zvířata po celém světě. Navštiv lišky, které přes den spí a v noci se vydávají na lov. Zaplav si v tůni s brouky potápníky. Zkus si postavit papírové vosí hnízdo a nechej se překvapit podivuhodnými tvory na korálových útesech. Příroda je plná neobyčejných zvířecích příbytků. Stačí vědět, kam se dívat! Nakoukni pod odklápěcí okénka a odhal tajemství šikovných stavitelů i mazaných tvorů s dokonalým maskováním. Psoun s jezevcem tě protáhnou labyrinty svých podzemních nor a mol ti ukáže, jak si u vás ve skříni pochutnává na kabátech! Navštiv zvířata přímo u nich doma!


... se, jak se ukládají ke spánku zvířata po celém světě ... Jak se bydli se strasidly | Sleviste.cz ... . Navštiv lišky, které přes den spí a v noci se vydávají na lov. Zaplav si v tůni s brouky potápníky. Zkus si postavit papírové vosí hnízdo a nechej se překvapit podivuhodnými tvory na korálových útesech. Příroda je plná neobyčejných zvířecích ... Nakoukni pod odklápěcí okénka a odhal tajemství šikovných stavitelů i mazaných tvorů s dokonalým maskováním. Psoun s jezevcem tě protáhnou labyrinty svých podzemníc ... Nakladatelství Svojtka & Co. - Jak bydlí zvířata ... . Psoun s jezevcem tě protáhnou labyrinty svých podzemních nor a mol ti ukáže, jak si u vás ve skříni pochutnává na kabátech! Navštiv zvířata přímo u nich doma! (podívej se pod obrázek : více než 80 okének) Jak bydlí zvířátka - Podívej se pod obrázek je encyklopedie pro nejmenší s interaktivními prvky, které pomáhají udržet pozor...SOUVISEJÍCÍ KNIHY