Navzdory

Navzdory - Hans-Ulrich Rudel | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Hans-Ulrich Rudel
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Navzdory.pdf


Chcete si knihu přečíst?Navzdory ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hans-Ulrich Rudel. Číst Navzdory Online je nyní tak snadné!

POPIS


Rudel měl víc než kdokoliv jiný právo na to, aby sepsal své válečné zážitky. Ještě stále je odstup od ohromných válečných událostí malý na to, aby bylo již dnes k dispozici vyčerpávající vylíčení. Proto je o to důležitější, aby ti, kteří až do hořkého konce plnili na svých místech svou povinnost, vylíčili své zážitky tak, jak se opravdu udály. Jenom takovým způsobem, na základě čisté objektivity a skutečně prožitého, bude jednoho dne možno, aby vzniknul kompletní obraz druhé světové války. Se svými 2530 bojovými lety byl Rudel uznáván (také seriózním protivníkem) za největšího světového válečného letce. Ze vzduchu zničil 519 ruských tanků, potopil bitevní loď a dva ruské křižníky. Celkem byl pětkrát zraněn. Jaká míra neúnavného nasazeni a prakticky nepřetržitého přemáhání sama za sebe hovoří z těchto několika čísel, může pochopit pouze ten, kdo sám vzlétal proti nepříteli. Čísla napovídají, že někdy během jediného dne absolvoval až deset i více bojových vzletů. Během dlouhé války měl sotva nějakou dovolenou a i po zraněních se opět vracel zpět na frontu. V roce 1945 přišel při jednom bojovém letu o pravou nohu. Nečekal, až se zcela uzdraví, ale přinutil se k tomu, aby létal přes otevřenou ránu dále s protézou. Hitler a Göring mu zakázali startovat, ale to mu nezabránilo, aby se po krátké době nevrátil ke svému svazku. Létal s protézou, nebo dokonce bez ní stejně neúnavně a úspěšně jako předtím.


... - Nové začátky Vašeho CSR a marketingu O nás vzdorujících ... In spite of - definition of in spite of by The Free Dictionary ... . Jsme skupina nadšenců do up-cyclingu, která svou kreativitou vzdoruje neefektivnímu nakládání s odpady. Pořád a všude. Nejen v Ostravě, kde sídlíme. 74 videos Play all Navzdory Osudu SK Josef Pechousek Golden Buzzers From America's Got Talent And Britain's Got Talent 2019 | Amazing Auditions - Duration: 1:16:34. Amazing Auditions Recommended ... navzdory. Synonyma: přes. Některá související slova pře ... 10 hádanek nudě navzdory. Kolik zaplatí Hamáček a spol ... ... ... navzdory. Synonyma: přes. Některá související slova přes. Komentáře ke slovu navzdory » přidat nový komentář ... čeština: ·(navzdory + dativ) bez ohledu na Naše hokejová reprezentace navzdory intenzivní přípravě a velkému úsilí nezasáhla do bojů o medaile.··bez ohledu na angličti...SOUVISEJÍCÍ KNIHY