Rady pro život: Jak udělat příznivý dojem a jednat s lidmi

Rady pro život: Jak udělat příznivý dojem a jednat s lidmi - Allan Pease, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Allan Pease,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Rady pro život: Jak udělat příznivý dojem a jednat s lidmi.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rady pro život: Jak udělat příznivý dojem a jednat s lidmi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Allan Pease,. Číst Rady pro život: Jak udělat příznivý dojem a jednat s lidmi Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha světoznámé dvojice vás seznámí s dovednostmi, které potřebujete, abyste dosáhli úspěchu. Autoři uvádějí tři základní prvky lidské přirozenosti: lidé se potřebují cítit důležití, v první řadě se zajímají jen o sebe a mají přirozenou touhu oplácet. Na základě těchto poznatků se dozvíte, jak upřímně chválit, pozorně naslouchat, klást skvělé otázky, udržovat rozhovor, vyvolat dobrý dojem, vytvořit příznivou atmosféru, vyrovnat se s kritikou, přednést přesvědčivý projev a mnoho dalšího.


...ladě těchto poznatků se dozvíte, jak upřímně chválit, pozorně naslouchat, klást skvělé ... Nové tituly v katalogu - turnov-katalog.koha-system.cz ... ... Zobrazit celý text Rady pro život Jak udělat příznivý dojem a jednat s lidmi Všechny informace o produktu Kniha Rady pro život, porovnání cen z internetových obchodů, ... Jak udělat příznivý dojem a jednat s lidmi - Allan Pease, Barbara Peaseová ... Jak udělat příznivý dojem a jednat s lidmi - Allan Pease, Barbara Peaseová ... Rady pro život od 157 Kč - Heureka.cz. Rady pro život. Jak udělat příznivý dojem a jedn ... Knihy od Allan Pease | Kupte na Martinus.cz ... ... Rady pro život od 157 Kč - Heureka.cz. Rady pro život. Jak udělat příznivý dojem a jednat s lidmi ... pozorně naslouchat, klást skvělé otázky, udržovat rozhovor, vyvolat dobrý dojem, vytvořit příznivou atmosféru, vyrovnat se s kritikou, přednést přesvědčivý projev a mnoho dalšího. ... jak dosáhnout úspěchu ... Rady pro život . 9,05 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... Rady p...SOUVISEJÍCÍ KNIHY