Strážci příběhů

Strážci příběhů - Mechthild Gläserová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Mechthild Gläserová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Strážci příběhů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Strážci příběhů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mechthild Gläserová. Číst Strážci příběhů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Během letních prázdnin na zapomenutém ostrově kdesi ve Skotsku se Amy dozví, že jako členka staré šlechtické rodiny ovládá schopnost vstupovat do knih a ovlivňovat již napsané příběhy. Amy si ve světě knih brzy najde přátele: moudrého Šér Chána z Knihy džunglí, láskou usouženého Goetheho Werthera nebo Olivera Twista, kterému daruje žvýkačku, což se posléze ukáže jako velmi nerozumné… Svět knih ale není tak pokojný, jak se Amy zprvu zdálo. Nejprve zmizí peníze z Ali Babova pokladu. Pak se cestou na ples k panu Darcymu zraní Elizabeth Bennetová, takže jeden z nejznámějších milostných příběhů je náhle v ohrožení. Amy je brzy jasné, že musí najít toho, kdo do příběhů zasahuje. Když události začnou prosakovat i do reálného světa, a dokonce mají oběť na životě, ukáže se, jak je ohrožení vážné. O co tajemnému nepříteli doopravdy jde? Mechthild Gläserová se narodila v létě 1986 v Essenu a studovala politologii, historii a ekonomiku. I dnes žije a pracuje v Porůří, kde občas a poměrně špatně tancuje balet – ale jen tehdy, když se nikdo nedívá. Miluje, když si může vymýšlet záhadné příběhy, přičemž se psaním začala poměrně brzy. Inspiraci k novým příběhům hledá skoro všude, ale nejlépe jí to jde u šálku mátového čaje.


...Strážci příběhů Přidat komentář ... Strážci příběhů | Albatrosmedia.sk ... . Vendula39. 19. února. Příběh se mi velmi líbil, z počátku jsem sice nechápala o co tam jde, ale postupem času a hlavně přečtených stránek se děj rozjel. ... Po jeho stopě půjdou strážci příběhů! Během letních prázdnin se Amy dozví, že dokáže vstupovat do knih a ovlivňovat již napsané příběhy. Amy si ve světě knih brzy najde přátele: moudrého Šér Chána z Knihy džunglí nebo láskou usouženého Goethova Werthera. Kniha Strážci příběhů je psána ... Strážci příběhů | Albatrosmedia.cz ... . Kniha Strážci příběhů je psána velmi poutavě a nenajdete v ní hluchá místa. Příběh je čtivý, poutavý a nakonec i lehce detektivního rázu, což potěší zejména čtenáře, kterým jsou detektivní zápletky a fantasy blízké. Po jeho stopě půjdou strážci příběhů! Během letních prázdnin na zapomenuté...SOUVISEJÍCÍ KNIHY