Umíš to taky říct? Čimčarara Čim

Umíš to taky říct? Čimčarara Čim - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Umíš to taky říct? Čimčarara Čim.pdf


Chcete si knihu přečíst?Umíš to taky říct? Čimčarara Čim ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Umíš to taky říct? Čimčarara Čim Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kdo sedí na větvi mezi květy? To je přátelský vrabčák. Čimčarara! Čim! Tato knížka je určena dětem, které právě začínají mluvit a rády naslouchají zvířecím zvukům, a zaměřuje se na hlasové projevy ptáků. Jak dělá vrána nebo holoubek, to je jasné, ale když vás děti překvapí dotazem "Jak dělá páv?", stačí nahlédnout pod velký odklápěcí obrázek a přečíst zábavný text. Odklápěcí stránky jsou vhodné i pro dětské ručky, neboť jsou vyrobeny z materiálu, který něco vydrží.


...deo is unavailable. Watch Queue Queue. Watch Queue Queue Umíš to taky říct? Čimčarara Čim Nakladatel: Svojtka & Co ... Kniha: Umíš to taky říct? Čimčarara Čim (Sebastien Braun ... ... . EAN: 9788025624067 ISBN: 978-80-256-2406-7 Originál: Can you sait It Too. Tweet! Tweet! Překlad: Vyskočil, Josef Ilustrace: Braun, Sebastien Popis: 1× kniha, lepená, 10 stran, česky Rozměry: 18,8 × 19 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Umíš to taky říct? Čimčarara Čim: S odklápěcími obrázky 219,-173,-Skladem > 10 ks. Koupit. Umíš to taky říct? Čimčarara Čim: S odklápěcími obrázky Kdo sedí na větvi mezi květy? To je přá ... Čimčarara Čim - Umíš to taky říct? ... . Koupit. Umíš to taky říct? Čimčarara Čim: S odklápěcími obrázky Kdo sedí na větvi mezi květy? To je přátelský vrabčák. Čimčarara! Čim! Tato knížka je určena dětem, které právě začínají mluvit a rády naslouchají ....SOUVISEJÍCÍ KNIHY