Červený trpaslík 4. - Pozpátku

Červený trpaslík 4. - Pozpátku - Rob Grant | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Rob Grant
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Červený trpaslík 4. - Pozpátku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Červený trpaslík 4. - Pozpátku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rob Grant. Číst Červený trpaslík 4. - Pozpátku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha uzavírající základní tetralogii korespondující s kultovním seriálem televize BBC. Dave Lister konečně našel cestu zpátky na planetu Zemi. Což je pochopitelně skvělé. Méně skvěle už vypadá, že čas zde neběží tak docela správným směrem. A pokud se Listerovi nepodaří planetu včas opustit, bude si muset znovu projít pubertou. Pozpátku. Naštěstí má kamarády z posádky, kteří ho přijdou zachránit. Což je pochopitelně skvělé. Méně skvělé se ale zdá, že jde o robota s hyperaktivním čipem pocitu viny, bytost, která se vyvinula z koček, a jednoho mrtvého člověka. A pokud se jejich záchranná mise nezdaří, Lister bude dál mládnout, až se stane miminkem, pak embryem… Kniha uzavírající základní tetralogii korespondující s kultovním seriálem televize BBC, jehož scénář však v mnohém přesahuje a rozvíjí, přináší zcela zbytečné, ale o to zásadnější potvrzení autorova výsadního postavení na špičce současné britské humoristické produkce.


... trpaslik - Linka duvery - Duration: 2:53 ... Červený trpaslík - Posts | Facebook ... . soptik21 126,102 views. 2:53. 78 videos Play all Červený trpaslík Filip Němeček; Divadlo ... Red Dwarf - Červený Trpaslík Toto je volání o pomoc těžařské lodi Červený trpaslík. Posádka je mrtvá, zahynula v důsledku ozáření. Jediní, kdo přežili jsou Dave Lister, který byl v době nehody na lodi ve stavu nevědomí a jeho březí kočka, bezpečně uzavřená ve skladišti. Pozpátku (v anglickém originále Back ... Červený trpaslík 4. - Pozpátku - Rob Grant | KOSMAS.cz ... ... . Pozpátku (v anglickém originále Backwards) je první epizoda třetí série (a celkově třináctá) britského sci-fi sitcomu Červený trpaslík.Poprvé byla odvysílána 14. listopadu 1989 na stanici BBC2, v České televizi pak 15. ledna 1999. 64 videos Play all Červený trpaslík | Červený trpaslík ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY