Chodsko historické a současné

Chodsko historické a současné - Josef Nejdl, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Josef Nejdl,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Chodsko historické a současné.pdf


Chcete si knihu přečíst?Chodsko historické a současné ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Nejdl,. Číst Chodsko historické a současné Online je nyní tak snadné!

POPIS


Plnobarevná fotografická publikace, která po letech opět mapuje historii i současnost Chodska. V úvodní části se čtenář seznámí s historií Chodska i s jeho nejznámějšími zástavními držiteli Švamberky, Lamingeny a Stadiony. Nejrozsáhlejší část je věnována jedenácti privilegovaným chodským vsím, které jsou tu představeny jednotlivě. Závěr knihy přináší informace a fotografie o metropoli Chodska - Domažlicích, jeho muzeích a současném chodském folklóru. Kniha obsahuje na 300 historických i současných barevných fotografií, texty jsou v češtině, němčině a angličtině.


...historické a současné. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Josef Nejdl | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Chodsko historické. Pan president T. G. Masaryk v Domažlicích v roce 1923. Domažlice v roce 1935. Nevolické hasičky v roce 1937. Velikonoce na Chodsku v roce 1940. ... Chodsko současné. Na cestě po Chodsku - ... Chodsko - Vyhledávání na Heureka.cz ... . Nevolické hasičky v roce 1937. Velikonoce na Chodsku v roce 1940. ... Chodsko současné. Na cestě po Chodsku - dokument České televize z roku 2008. Běžkotoulky na Chodsku - dokument České televize z roku 2014 ... Chodsko historické a současné Plnobarevná fotografická publikace, která po letech opět mapuje historii i současnost Chodska. V úvodní části se čtenář seznámí s historií Chodska i ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY