Nechápu, jak to dokáže

Nechápu, jak to dokáže - Allison Pearson | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Allison Pearson
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nechápu, jak to dokáže.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nechápu, jak to dokáže ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Allison Pearson. Číst Nechápu, jak to dokáže Online je nyní tak snadné!

POPIS


Humorný román o ženě, která zvládá vše – je milující manželkou, oddanou matkou dvou dětí, šestileté holčičky Emily a ročního Bena, a také vysoce postavenou správkyní portfolia cestující po celém světě a uzavírající milionové obchody. Doma si hraje s dětmi, stará se o ně, když jsou nemocné, jezdí na nákupy, vyzvedává z kroužků, a zároveň musí stihnout jen tak mimochodem pracovně odletět třeba na jiný kontinent. A taky je vdaná. A na to často zapomíná. Ptáte se, jak to všechno dokáže? Hlavní hrdinka Kate se dennodenně ptá sama sebe na totéž… Důvody, proč nechat práce & odstěhovat se na venkov: 1/ Lepší kvalita života. 2/ Za cenu naší Hackneyské Hrůzy bychom si mohli koupit dům s hudebním salonkem a vlastní zvonicí. 3/ Příležitost být opravdová matka, která má čas milovat manžela, porozumět srdcím svých dětí a zjistit, jak se používá ta zatracená pláštěnka na kočár. Důvody, proč nenechat práce & neodstěhovat se na venkov: 1/ Zbláznila bych se. 2/ Viz výše. 3/ Viz výše.


...y ne. Nechápu, jak dokáže SJP hrát celou kariéru jen a jen Carrie ... Nechápu, jak to dokáže - Allison Pearson | Kniha na Alza.cz ... . Tady dramaticky volí mezi katalogovým manžou, dvěma smráďaty a kariérou s Piercem Brosnanem navrch. Je o děsně napínavé a samozřejmě vám nepovím, čemu dá přednost, protože pak byste nebyli překvapeni, až uteče za huhulákem. Kate Reddy (Sarah Jessica Parker) pracuje přes den jako finanční manažerka v prestižní bostonské společnosti, po práci se coby milující žena a matka vrací ke... Po velkém úspěchu minulého dílu, se opět podíváme společn ... Nechápu, jak to dokáže - Filmy4you ... ... Po velkém úspěchu minulého dílu, se opět podíváme společně s Galou na její neskutečnej Minecraft server! Můj merch zde: http://www.hopeshop.cz/pedro/ Za ... Jak Wyld (herec) Jak Wilmot (režisér) Kira Ťo (herečka, nar. 1989) Ben Park (skladatel) Brodie Campbell (skladatel) Liu To (režisér) Jesse Barnett (herec, nar. 19...SOUVISEJÍCÍ KNIHY