Štěňátko - Kniha s puzzle

Štěňátko - Kniha s puzzle - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Štěňátko - Kniha s puzzle.pdf


Chcete si knihu přečíst?Štěňátko - Kniha s puzzle ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Štěňátko - Kniha s puzzle Online je nyní tak snadné!

POPIS


Skládej, hraj si, uč se! Tato knížka obsahující pět skládanek puzzle je tematicky zaměřená na zvířátka. Je vhodná pro děti od osmnácti měsíců. Obsahuje roztomilé ilustrace zvířátek, které může váš malý objevitel skládat a rozkládat znovu a znovu, přičemž skládačky jsou velmi snadné díky barevnému vzoru a speciálně vyříznutým dílkům, které jsou tak akorát velké a ideálně tvarované pro dětské ruce. Puzzle tvoří 2–3 extra pevných dílků, jež vydrží i ohýbání. Pořiďte pro vaše nejmenší toto leporelo, díky kterému si procvičí jemnou motoriku a budou rozvíjet schopnost skládat věci dohromady.


... informace o produktu Kniha Štěňátko - Kniha s puzzle, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Štěňátko - Kniha s puzzle ... Štěňátko - Kniha s puzzle | MALL.CZ ... . Štěňátko - Kniha s puzzle Nakladatel: Svojtka & Co. EAN: 9788025624760 ISBN: 978-80-256-2476- Originál: Erstes Puzzlebuch Překlad: Vyskočil, Josef Ilustrace: Brüggemannová, Vera Popis: 1× kniha, lepená, 12 stran, česky Rozměry: 20 × 20 cm Rok vydání: Kniha s puzzle Štěňátko: 5 různých puzzle 2-3 dílky (978-80-256-2476-0) Kniha - 12 stran, česky, Prostorové pohádky, leporela Skládej, hraj si, uč se! Tato knížka obsahující pět skládanek puzzle je tematicky zaměřená na zvířátka. Je vhodná pro děti od osmnácti měsíců. Kniha s puzzle - Štěňátko. Listovat. Skládej, hr ... Štěňátko - Kniha s puzzle | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... . Je vhodná pro děti od osmnácti měsíců. Kniha s puzzle - Štěňátko. Listovat. Skládej, hr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY