Umíš to taky říct? Píp Píp

Umíš to taky říct? Píp Píp - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Umíš to taky říct? Píp Píp.pdf


Chcete si knihu přečíst?Umíš to taky říct? Píp Píp ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Umíš to taky říct? Píp Píp Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kdo se schovává za kvítím? To je veselé kuřátko. Píp! Píp! Tato knížka je určena dětem, které právě začínají mluvit a rády naslouchají zvířecím zvukům. Děti milují napodobování zvuků zvířat, ať už jsou to známí pejsky, ovce a kočky, nebo méně častí oslíci či kuřátka. Nahlédněte společně pod velký odklápěcí obrázek a přečtěte si zábavný text. Odklápěcí stránky jsou vhodné i pro dětské ručky, neboť jsou vyrobeny z materiálu, který něco vydrží.


...Umíš to taky říct? Píp Píp -- S odklápěcími obrázky - Sebastien Braun ... Umíš to taky říct? Káč Káč - Sebastien Braun | Knihy.ABZ.cz ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Umíš to taky říct? Píp píp je skvělé interaktivní leporelo ze čtyřdílné série zaměřené na zvuky jednotlivých zvířátek. Děti se seznámí s tím, jak dělá jehňátko, kuřátko, kočka nebo kachna. Zároveň si procvičují jemnou motoriku při objevování jednotlivých zv ... Umíš to taky říct? Píp Píp | Nejbaby.cz ... . Zároveň si procvičují jemnou motoriku při objevování jednotlivých zvířátek schovaných pod odklápěcími okénky ... Píp! Tato knížka je určena dětem, které právě začínají mluvit a rády naslouchají zvířecím zvukům. Děti milují napodobování zvuků zvířat, ať už ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY