Irena Marečková

Irena Marečková - Marie Zdeňková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Marie Zdeňková
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Irena Marečková.pdf


Chcete si knihu přečíst?Irena Marečková ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marie Zdeňková. Číst Irena Marečková Online je nyní tak snadné!

POPIS


Loutkářská, kostýmní a scénická výtvarnice Irena Marečková, jíž je věnován 9. svazek edice Osobnosti české scénografie, absolvovala obor výtvarnictví a technologie na Katedře loutkářství pražské DAMU, kde později také vyučovala (1990 – 2003, Katedra Alternativního a loutkového divadla, 2003 jmenována docentkou). Jako pedagožka též spolupracovala se studenty Katedry nonverbálního divadla HAMU v Praze a dramatické výchovy neslyšících JAMU v Brně a vedla scénografické semináře na festivalu amatérských divadel Loutkářská Chrudim. Její vyhraněný výtvarný rukopis, jenž je nepřehlédnutelný jak v návrhu, tak v realizaci, ji předurčuje k účasti na projektech s akcentovanou vizuální složkou, ať už na scéně loutkové (např. Divadlo Alfa Plzeň, Divadlo Drak Hradec Králové), činoherní (např. Národní divadlo Brno) nebo operní (Národní divadlo Praha), a to v divadlech českých i zahraničních (Německo, Švýcarsko, Francie, Japonsko, Polsko, Maďarsko, Estonsko, Slovensko).


...S Irina Markova nailART trainigs online Detaillierte Step-by-Step Nailart Kurse mit interessanten und trendigen Nagel Designs, Techniken und Themen inkl ... Irina Markova, MBA, ChPCO™ - Cost Control Manager - SIBUR ... ... . Zertifikat von Irina Markova, nailARTS online Traininga Zobrazit profily lidí, kteří se jmenují Irena Marečková. Přidejte se na Facebook a spojte se s Irena Marečková a dalšími lidmi, které znáte. Facebook... Irena Marečková is on Facebook. Join Facebook to connect with Irena Marečková and others you may know. Facebook gives people the power to share and makes... Irina Markova, flight i ... Profily (Irena Marečková) | Facebook ... . Join Facebook to connect with Irena Marečková and others you may know. Facebook gives people the power to share and makes... Irina Markova, flight instructor at the Pervy Polyot [First Flight] flying club, inside the Evektor Sportstar RA-1359G plane cockpit at the Bol...SOUVISEJÍCÍ KNIHY