Nápravná cvičení pro žáky s SPU

Nápravná cvičení pro žáky s SPU - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
5,5 MB
NÁZEV SOUBORU
Nápravná cvičení pro žáky s SPU.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nápravná cvičení pro žáky s SPU ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Nápravná cvičení pro žáky s SPU Online je nyní tak snadné!

POPIS


96 úžasných aktivit pro reedukaci specifických poruch učení žáků v 1. až 3. ročníku ZŠ. Aktivity v knize NÁPRAVNÁ CVIČENÍ PRO ŽÁKY S SPU jsou připravené odborníky na míru dětem se specifickými poruchami učení, které mají obtíže se zvládáním pozornosti, pravolevé orientace, orientace v prostoru a čase, soustředění, zrakového a sluchového vnímání. Pracovní listy určené žákům 1. až 3. ročníku ZŠ, procvičování pro děti se specifickými poruchami učení, aktivity pro nácvik psaní, čtení a pravolevé orientace. Kniha je určena nejen dětem 1. až 3. tříd, nebo jako prevence při podezření na SPU. Pracovní listy jsou vhodné k nácviku i docvičování, ke skupinové i individuální práci ve škole, ale i pro nácvik v domácím prostředí pod vedením rodičů. Pomocí této knihy předejdete školnímu neúspěchu Vašeho dítěte se specifickou poruchou učení.


...ava a prevence specifických poruch učení ... cvičení-testy ... . Vítejte na stránkách věnovaných reedukaci a prevenci specifických poruch učení. Navazuji na materiály uveřejněné na sesterském webu Cvičení - testy, kde jsou výukové materiály pro malé školáky s ohledem na logopedické a dyslektické potíže. Zde se věnuji speciálně nápravným cvičením pro děti se specifickými ... Cvičení, která jsou v tomto příspěvku uvedena, jsou zaměřena na procvičení orientace od stranově nebo výškově převrácených obrázků, přes orientaci a řazení na řádku až po pravolevou orientaci. Zároveň si procvičí na pracovních li ... Nápravná cvičení SPU | Knihkupectví Daniela ... . Zároveň si procvičí na pracovních listech s obrázky pozornost, zrakové vnímání i čtení s porozuměním. Publikace obsahuje příspěvky zaměřené na nápravná ... Aktivity v knize NÁPRAVNÁ CVIČENÍ PRO ŽÁKY S SPU jsou připravené odborníky na míru dětem se specifickými poruchami učení, které mají obtíže se zvládáním pozornosti, pra...SOUVISEJÍCÍ KNIHY