Zvláštní jednotky

Zvláštní jednotky - Tom Clancy | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Tom Clancy
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zvláštní jednotky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zvláštní jednotky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tom Clancy. Číst Zvláštní jednotky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tom Clancy přináší podrobný a zasvěcený pohled na výcvik a techniku, úkoly a způsob myšlení elitní armádní skupiny zvláštních vojsk. Jsou vysíláni na nejžhavější místa světa – na tajné akce plné nebezpečí. Musí podávat výkony na samé hranici svých tělesných i duševních sil, být kdykoliv připraveni k boji, ale poradit si i se záchrannými operacemi v případě katastrof. To jsou skupiny zvláštních vojsk amerických pozemních sil. Špičkový autor Tom Clancy dovádí svůj cit pro faktografickou literaturu k dokonalosti – a čtenář se ocitá blíže než jakýkoliv jiný civilista k bojovníkům, na nichž záleží národní bezpečnost Spojených států. Kniha obsahuje: Zrod příslušníků zvláštních vojsk: nábor a výcvik Jedinečný pohled na skutečnou skupinu zvláštních vojsk – polní cvičení Nástroje řemesla: výzbroj, spojovací a průzkumné vybavení, výstroj pro přežití Role a úkoly: mini-romány ilustrují možné scénáře nasazení zvláštních jednotek Exkluzivní fotografie, ilustrace a nákresy a navíc rozhovor s předsedou Sboru náčelníků štábů a bývalým vrchním velitelem Velitelství zvláštních operací (USSOCOM) generálem Hughem Sheltonem.


...řežil jsem havárii letadla v Andách. Surviving the Andes Plane Crash ... Zvláštní jednotky celého světa - Milan Kovář | Kniha na ... ... . 2010 český dabing - Duration: 1:27:30. Lucia Horňáková 298,614 views Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. Online kalkulačka provádí převody metrických, angloamerických i ... Kategorizace účetních jednotek od 1. 1. 2016 - Portál POHODA ... . Online kalkulačka provádí převody metrických, angloamerických i jiných jednotek hmotnosti. Náš web vám umožní snadný a rychlý výpočet. Vést účetnictví ve zjednodušeném rozsahu (pokud není stanoveno jinak) mohou pouze účetní jednotky, pokud: tak stanoví zvláštní právní předpis, tak u vybraných účetních jednotek, které j...SOUVISEJÍCÍ KNIHY