Český šamanismus v rozhovorech

Český šamanismus v rozhovorech - Helena Exnerová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Helena Exnerová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Český šamanismus v rozhovorech.pdf


Chcete si knihu přečíst?Český šamanismus v rozhovorech ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Helena Exnerová. Číst Český šamanismus v rozhovorech Online je nyní tak snadné!

POPIS


Devět šamanů. Devět rozhovorů. Devět osobitých a jedinečných vhledů do světa současného českého šamanismu. V nich se autorka spolu se šamany pokouší zprostředkovat zkušenost šamanské cesty a témata s touto duchovní praxí spojené jako je šamanské léčení, hledání ztracených částí duše, změněné stavy vědomí, putování do jiných světů, setkání se spojenci, síla příběhu, rituály solárního roku, extatické bubnování či etika šamanské práce. Rozhovorům předchází teoretická studie, která český šamanismus zasazuje do kontextu akademického bádání a západních představ o něm, usouvztažňuje šamanismus s ostatními proudy české duchovní scény a analyzuje tematické průsečíky a rituální praktiky.


...: Český šamanismus v rozhovorech - Helena Exnerová Úvodní hudba : Damiano Baldoni - Celtic Warrior ... Český šamanismus v rozhovorech - ekalich.cz ... . Český šamanismus v rozhovorech. ... V nich se autorka spolu se šamany pokouší zprostředkovat zkušenost šamanské cesty a témata s touto duchovní praxí spojené jako je šamanské léčení, hledání ztracených částí duše, změněné stavy vědomí, putování do jiných světů, setkání se spojenci, síla příběhu ... Český šamanismus v rozhovorech je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Helena Exnerová. Pře ... Rozhovor s Ivem Musilem v knize Český šamanismus v ... ... ... Český šamanismus v rozhovorech je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Helena Exnerová. Přečtěte si s námi knihu Český šamanismus v rozhovorech na prazskamuzea1918-2018.cz Hledáte Český šamanismus v rozhovorech od Helena Exnerová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Devět osobitých a jedinečných vhledů do světa současného českého šamanismu. V nich se autorka spolu ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY