Předmatematika

Předmatematika - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
5,5 MB
NÁZEV SOUBORU
Předmatematika.pdf


Chcete si knihu přečíst?Předmatematika ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Předmatematika Online je nyní tak snadné!

POPIS


96 úžasných aktivit k rozvoji předmatematických dovedností pro děti od 5 do 7 let. Aktivity v knize PŘEDMATEMATIKA rozvíjejí předmatematické schopnosti, které jsou základem pro získání dovedností, jako je počítání. Pracovní listy podporují rozvoj školní zralosti dětí v mateřské škole. Kniha je určena dětem předškolního věku, ale je vhodná i pro prvňáčky, kteří začínají s počítáním. Pracovní listy jsou využitelné k nácviku i docvičování, ke skupinové i individuální práci v mateřské škole a první třídě ZŠ, ale i pro nácvik v domácím prostředí pod vedením rodičů. 96 úžasných aktivit rozvíjí matematicko-logické myšlení a prohlubuje znalosti dítěte. Kniha je určena dětem od 5 do 7 let.


...ity v knize PŘEDMATEMATIKA rozvíjejí předmatematické schopnosti, které jsou základem pro získání dovedností, jako je počítání ... PDF Z}ÌÀ i v u u ] l P u} v} ] À l}ov uÀlµ - Theses ... . Pracovní listy podporují rozvoj školní zralosti dětí v mateřské škole. Kniha je určena dětem předškolního věku, ale je vhodná i pro prvňáčky, kteří začínají s počítáním. Objednávejte knihu Předmatematika v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Aktivity v knize PŘEDMATEMATIKA rozvíjejí předmatematické sch ... Předmatematika - - Megaknihy.cz ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Aktivity v knize PŘEDMATEMATIKA rozvíjejí předmatematické schopnosti, které jsou základem pro získání dovedností, jako je počítání. Pracovní listy podporují rozvoj školní zralosti dětí v mateřské škole. Kniha je určena dětem předškolního věku, ale je vhodná i pro prvňáčky, kteří začínají s poč...SOUVISEJÍCÍ KNIHY