Proč Bůh dopouští zlo

Proč Bůh dopouští zlo - Milan Kučera | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Milan Kučera
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Proč Bůh dopouští zlo.pdf


Chcete si knihu přečíst?Proč Bůh dopouští zlo ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milan Kučera. Číst Proč Bůh dopouští zlo Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha se zabývá termíny Bůh, Absolutno, Bytí, Jednota, Nicota, Polarita, stín, hřích, karmaapod. Tyto pojmy vysvětluje názorně a i pomocí obrázků v širších souvislostech. Tyto termíny zasazuje do moderní psychologie a nových vědeckých poznatků o lidském mozku. Kniha hodně čerpá z vědomostí a objevů vynikajícího psychoteraupeta Carla Gustava Junga a i dalších lékařů, psychologů a psychiatru. Autor také v závěru knihy porovnává své poznatky s různými duchovními směry i náboženstvími a klade otázky: - Chcete vědět, proč bůh dopouští zlo? - Proč Bůh dopouští války, bídu, nemoci, bolest a utrpení? - Chcete vědět, proč boží mlýny melou tak pomalu a Bůh nepotrestá hříšníky ihned? - Existuje duše a posmrtný život? - Víte, jaký je rozdíl mezi duší a duchem? Tuto knihu autor a nakladatelství doporučuje všem, kteří přemýšlejí o smyslu života a jeho existenci.


... vědět, proč Bůh dopouští zlo a utrpení ... Proč Bůh dopouští zlo - Milan Kučera | Knihy Dobrovský ... . Když nedostávají uspokojivou odpověď, probouzí se v nich hněv. Nelíbí se jim Bůh, který dovoluje, aby oni sami nebo jiní lidé trpěli. Výsledkem je ateizmus, který není postavený na vyvrácení rozumových důvodů pro existenci Boha, ale na odmítnutí takového Boha. ... Nedávno jsem viděla v TV záznam kde se děti ptaly papeže Františka proč Bůh dopouští zlo. Odpověď mě zarazila. Nevím, zda to byl je ... Proč Bůh dopouští zlo - Milan Kučera | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Odpověď mě zarazila. Nevím, zda to byl jen nevydařený překlad, ale bylo řečeno, že se papež upřímně přiznal, že odpověď nezná. Nezdá se mi pravděpodobné, že by na tu „Proč Bůh dopouští zlo" je název nové knihy, která nedávno vyšla v Nakladatelství Petrklíč. Z důvodu „atraktivnosti" názvu jsem knihu přejmenoval. Původní název knihy byl „Nicota ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY