S penězi si poradím: Finanční gramotnost pro žáky 1. stupně ZŠ

S penězi si poradím: Finanční gramotnost pro žáky 1. stupně ZŠ - Iva Nováková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Iva Nováková
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
S penězi si poradím: Finanční gramotnost pro žáky 1. stupně ZŠ.pdf


Chcete si knihu přečíst?S penězi si poradím: Finanční gramotnost pro žáky 1. stupně ZŠ ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Iva Nováková. Číst S penězi si poradím: Finanční gramotnost pro žáky 1. stupně ZŠ Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autorský pracovní sešit k finanční gramotnosti pro žáky základní školy je určený k procvičování základních pojmů a poznatků ze světa financí (vlastnictví, potřeby, peníze, způsoby placení, příjmy a výdaje, rozpočet, úspory, půjčky, plánování apod.) Vše jako obvykle probíhá formou zábavného luštění a doplňování. Iva Nováková je absolventka střední odborné školy výtvarné, zaměřuje se na tvorbu pro děti. Je autorkou zábavných a didaktických doplňovaček, hádanek, omalovánek a vystřihovánek. V Portále vyšly mj. její knihy Zábavný pravopis, Víš, co čteš?, Čtu a vím o čem, Počítej a lušti, Anglicko-české doplňovačky a Poznej s námi Česko.


...zi si poradím - Finanční gramotnost pro žáky 1 ... Poradim si s prvouka 1 iva novakova | Sleviste.cz ... . stupně ZŠ - Iva Nováková . Autorský pracovní sešit k finanční gramotnosti pro žáky základní školy je určený k procvičování základních pojmů a poznatků ze světa financí (vlastnictví, potřeby, peníze, způsoby placení, příjmy a výdaje, rozpočet, úspory, půjčky, plánování apod.) Popis Portál Nováková Iva: S penězi si poradím - Finanční gramotnost pro žáky 1. stupně ZŠ Kosmas.cz píše: Autorský pracovní ... S penězi si poradím - Logopedie VENDY ... . stupně ZŠ Kosmas.cz píše: Autorský pracovní sešit k finanční gramotnosti pro žáky základní školy je určený k procvičování základních pojmů a poznatků ze světa financí. Minulý rok jsem k tomuto účelu použila pracovní sešit nazvaný S penězi si poradím. Má podtitul Finanční gramotnost pro žáky 1. stupně ZŠ. Napsala ji má oblíbená autorka dětských didaktických doplňovaček, paní Iva Novák...SOUVISEJÍCÍ KNIHY